Προς το περιεχόμενο

serial number κιθαρας


Petr@r@s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://en.wikipedia.org/wiki/Serial_number

 

Καλό διάβασμα.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη μάρκα "Μekapses" μου είχαν πει ότι σήμαινε πόσοι μ@λ@κες είχαν πάρει προϊόντα τους. Τώρα για την Epiphone δεν γνωρίζω, ούτε πάει ο νους μου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπορείς να παίζεις τα νούμερα στο lotto, να δοκιμάσεις να πάρεις τηλέφωνο μην είναι καμιά καλή περίπτωση, να πάρεις ομόλογα του Ελληνικού δημοσίου με τον ίδιο λήγοντα, να το χρησιμοποιήσεις σαν password, να το χτυπήσεις σε μπλουζάκι, να ελέγξεις αν είναι πρώτος και τέτοια.

 

Επίσης μπορείς να τον σημειώσεις κάπου ώστε αν την χάσεις ή σου την κλέψουν να μπορείς να αποδείξεις ότι είναι η δική σου σε περίπτωση που βρεθεί.

 

Ως άλλο παράδειγμα τα serial numbers από μια λίστα με δικά μου πράγματα βρίσκονται στην ασφαλιστική μου εταιρεία και περιέχονται στο ασφαλιστήριο συμβόλαιο κλοπής, φυσική καταστροφής κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το serial των Jackson μπορεις να μπεις στη σελιδα τους και να δεις την ημερομηνια και το εργοστασιο κατασκευης της κιθαρας σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το serial των Jackson μπορεις να μπεις στη σελιδα τους και να δεις την ημερομηνια και το εργοστασιο κατασκευης της κιθαρας σου

στην ουσια ειναι οτι παρεθεσε ο S9F - απο κει και περα τον αξιοποιεις οπως ΕΣΥ θες  :)

 

πολυ ωραιο παραδειγμα που δεν το ηξερα οτι γινεται (παρα μονο με φωτο) και θελω να τον ευχαριστησω ειναι αυτο που μοιραστοικε με εμας ο harilatron

Ως άλλο παράδειγμα τα serial numbers από μια λίστα με δικά μου πράγματα βρίσκονται στην ασφαλιστική μου εταιρεία και περιέχονται στο ασφαλιστήριο συμβόλαιο κλοπής, φυσική καταστροφής κλπ.[/size]

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου