Προς το περιεχόμενο

Drummin' - D.Klonis


Klonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά μπράβο klonos... Τρομερό παίξιμο, πολύ ωραία αίσθηση χροιά και δυναμικές... keep on drumming...

 

Σύμφωνώ απόλυτα με pericles και hwept...

 

Όσο για όλα τα σχόλια όπως τα παρακάτω:

 

Επίσης το νόημα του φορουμ για κάποιους εδώ είναι να τσιμπάνε μαθητές.

 

  ... και να εξαφανίζονται ... ως ... δια μαγείας! ;D

 

δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς κολλημένους.. Εγώ από εδω μέσα τσίμπησα δάσκαλο και ΕΥΤΥΧΩΣ γιατι αλλιώς τα drums θα ήτανε ακόμα μακρινό μου όνειρο... Να ξέρετε κύριοι ότι μακάρι να βρίσκονται τέτοιοι δάσκαλοι έτσι έυκολα και να μην παραμυθιάζεται ο κόσμος μόνο από αυτούς που είναι εκει έξω και αναγκάζουν παιδιά επί χρόνια  να μένουν στάσιμα. Τέλος να αναφέρω ότι ο σκοπός του φόρουμ για μένα είναι να μαθάινω νέα άτομα, νέες μουσικές νέες ιδέες, νέες τεχνικές και δυστυχώς κάποια άτομα εδω μέσα, με τη χαρά της ανωνυμίας για κουρτίνα που κρύβονται απο πίσω, στερούν αυτή τη χαρά...

Give me the freedom to destroy,

Give me radioactive toy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς κολλημένους..

... χιούμορ ήταν, μην παραξηγείσαι ...

  Kloni, μου άρεσες κι εμένα πολύ, ειδικά στο τρίτο βιντεάκι στο σόλο. Τώρα που ξέρουμε οτι είσαι παιχταράς, ελπίζω να συμμετέχεις και γενικά στο forum, οι απόψεις σου, θα δώσουν πράγματα.

  Πέρυ, διαφωνώ μαζί σου, ξέρω όμως πως ό,τι λες, είναι πάντοτε καλοπροαίρετο. Ειδικά η φράση με τις "μάζες¨μου χτύπησε ( ίσως ήταν λάθος διατύπωση). Μου θύμισε τη φράση που χρησιμοποιούν κάτι νούμερα τηλεοπτικά, που κάνουν κάτι και ο "απλός κόσμος" είναι ο αποδέκτης των πράξεών τους. Μιλάει δηλ. ο κάθε ειδικός-ψώνιο περι ενος θέματος( πολιτική,τέχνη,επιστήμη κ.λ.π.) και αυτόματα όλοι οι άλλοι οι μη ειδικοί, καθίστανται "απλός κόσμος", "απλός πολίτης" σε σχέση με την δική του, στρεβλή, πολυπλοκότητα! Αυτός δηλ. είναι ο σύνθετος, ο πολύπλοκος ... ώρε ματσούκι ... !

ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... χιούμορ ήταν, μην παραξηγείσαι ...

  Kloni, μου άρεσες κι εμένα πολύ, ειδικά στο τρίτο βιντεάκι στο σόλο. Τώρα που ξέρουμε οτι είσαι παιχταράς, ελπίζω να συμμετέχεις και γενικά στο forum, οι απόψεις σου, θα δώσουν πράγματα.

 Πέρυ, διαφωνώ μαζί σου, ξέρω όμως πως ό,τι λες, είναι πάντοτε καλοπροαίρετο. Ειδικά η φράση με τις "μάζες¨μου χτύπησε ( ίσως ήταν λάθος διατύπωση). Μου θύμισε τη φράση που χρησιμοποιούν κάτι νούμερα τηλεοπτικά, που κάνουν κάτι και ο "απλός κόσμος" είναι ο αποδέκτης των πράξεών τους. Μιλάει δηλ. ο κάθε ειδικός-ψώνιο περι ενος θέματος( πολιτική,τέχνη,επιστήμη κ.λ.π.) και αυτόματα όλοι οι άλλοι οι μη ειδικοί, καθίστανται "απλός κόσμος", "απλός πολίτης" σε σχέση με την δική του, στρεβλή, πολυπλοκότητα! Αυτός δηλ. είναι ο σύνθετος, ο πολύπλοκος ... ώρε ματσούκι ... !

Νομιζω οτι  αρκετα διευκρινησα  τα ποστ μου .Κανε ενα κοπο να τα ξαναδιαβασεις .Η εγω δεν γραφω καλα η κατι αλλο συμβαινει. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Is it safe to come out? :))

 

1.Γειά σας και πάλι!

2.Απλώς συστήθηκα (γι'αυτό και postάρισα 3 βιντεάκια).

3.Ναι - προφανώς ήθελα να ακούσω γνώμες.

4.Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την ώρα που ξόδεψαν βλέποντας τα vids, στα οποία όπως πολύ σωστά κάποιος παρατήρησε είμαι καταχαρούμενος με την δουλειά που έχω διαλέξει 6-7 χρόνια τώρα και με την μουσική με την οποία κυρίως καταπιάνομαι, η οποία παρεμπιπτόντως είναι η Jazz και όχι η fusion. Δεν σνομπάρω καμία μουσική και προπάντων κανένα μουσικό.Βρίσκω παντού 'ομορφιές' τριγύρω.

4. Η κύρια ενασχόληση μου είναι να μελετάω και να παίζω live όσο περισσότερο μπορώ - ΟΧΙ να ανεβάζω βιντεάκια - ζω όπως και εσείς στον πραγματικό κόσμο. Δεν ναρκισσεύομαι μπροστά στην οθόνη του υπολογιστή μου..

5. Χίλια συγγνώμη αν προσέβαλλα την αισθητική κάποιου από εσάς .

6. Η λίστα θα μπορούσε να φτάσει μέχρι το 100 .. αλλά δεν νομίζω ότι έχει τόσο νόημα.

7.Εύχομαι να είμαστε όλοι καλά και σε θέση να απολαμβάνουμε .. εν γένει.

8.Να είστε καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 σελιδες πολυ κακο για το τιποτα...με τη συμπεριφορα καποιων απωθουνται μουσικοι απο το να ανεβαζουν βιντεο με τη δουλεια τους που για μενα ειναι η κεντρικη ιδεα και το βασικο κομματι ενος μουσικου φορουμ...οποτε παρτε αλλο ενα θεμα για το 'πως αλλαζω χορδες','με ποια πενα παιζετε','θελω gibson custom και παιζω με marshal mg15' ετσι για να ειμαστε ολοι αυχαριστημενοι!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 σελιδες πολυ κακο για το τιποτα...με τη συμπεριφορα καποιων απωθουνται μουσικοι απο το να ανεβαζουν βιντεο με τη δουλεια τους που για μενα ειναι η κεντρικη ιδεα και το βασικο κομματι ενος μουσικου φορουμ...οποτε παρτε αλλο ενα θεμα για το 'πως αλλαζω χορδες','με ποια πενα παιζετε','θελω gibson custom και παιζω με marshal mg15' ετσι για να ειμαστε ολοι αυχαριστημενοι!

 

Όχι πως διαφωνώ απαραίτητα αλλά ρίξε μια ματιά τι λέει κάτω από το logo του "Noiz" πάνω αριστερά...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι πως διαφωνώ απαραίτητα αλλά ρίξε μια ματιά τι λέει κάτω από το logo του "Noiz" πάνω αριστερά...

εσυ τι θεματα θα ηθελες να βλεπεις περισσοτερο?

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια τα βιντεακια Klonos  ;D .. κι ωραιος κιθαριστας ε?

 

αντε ρε μαν ελπιζω να ξαναπαιξουμε συντομα..

[/quote

 

Aποστόλη μου να'σαι καλά!Ναι, ο Femi είναι εκπληκτικός μουσικός και υπέροχο άτομο...αντε να παίξουμε ξανά!Φιλιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου