Προς το περιεχόμενο

Drummin' - D.Klonis


Klonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπα davidoff πριν απο μενα ηταν αλλοι πιο μπροστα.Εχω περασει απο το σταδιο της επιδειξης του ταλεντου ειναι φυσικο δεν λεω.Μια συμβουλη εδωσα και αυτη μονον αν ο clonos εχει σκοπο να ακολουθησει το επαγγελμα αν οχι ας μην την λαβει υπ'οψη.

Τωρα ο αλλος φιλος που ψιλοδιαφωνει δεν νομιζω να επιασε το νοημα των λεγομενων μου.Πιστευω οτι με την παρουσα διευκρινηση να καταλαβει.Και μια ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

Σπανια νεοεισερχομενοι στο forum ανεβαζουν βιντεο με την πρωτη -δευτερη παρουσια τους.

Αυτο κατ'εμε δειχνει η οτι ο clonos εχει ''υπερβολικη'' αυτοπεποιθηση η οτι καποιος του ειπε ανεβασε εκει (noiz)να δειξεις ποιος εισαι και να παθουνε πλακα ...δεν ξερω ισως να κανω και ΛΑΘΟΣ. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σπανια νεοεισερχομενοι στο forum ανεβαζουν βιντεο με την πρωτη -δευτερη παρουσια τους.

Αυτο κατ'εμε δειχνει η οτι ο clonos εχει ''υπερβολικη'' αυτοπεποιθηση η οτι καποιος του ειπε ανεβασε εκει (noiz)να δειξεις ποιος εισαι και να παθουνε πλακα ...δεν ξερω ισως να κανω και ΛΑΘΟΣ. ;D

Μιλάς με γρίφους "γέροντα".

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα davidoff πριν απο μενα ηταν αλλοι πιο μπροστα.Εχω περασει απο το σταδιο της επιδειξης του ταλεντου ειναι φυσικο δεν λεω.Μια συμβουλη εδωσα και αυτη μονον αν ο clonos εχει σκοπο να ακολουθησει το επαγγελμα αν οχι ας μην την λαβει υπ'οψη.

Τωρα ο αλλος φιλος που ψιλοδιαφωνει δεν νομιζω να επιασε το νοημα των λεγομενων μου.Πιστευω οτι με την παρουσα διευκρινηση να καταλαβει.Και μια ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

Σπανια νεοεισερχομενοι στο forum ανεβαζουν βιντεο με την πρωτη -δευτερη παρουσια τους.

Αυτο κατ'εμε δειχνει η οτι ο clonos εχει ''υπερβολικη'' αυτοπεποιθηση η οτι καποιος του ειπε ανεβασε εκει (noiz)να δειξεις ποιος εισαι και να παθουνε πλακα ...δεν ξερω ισως να κανω και ΛΑΘΟΣ. ;D

ναι γιατι πρωτα πρεπει να παρει το respect των παλαιοτερων εδω μεσα και μετα να αρχισει να μας δειχνει τι ξερει. το παλικαρι μια χαρα τεχνικη εχει και μια χαρα την χρησιμοποιει για να υπηρετησει το fusion που παιζουν στο πρωτο βιντεακι.

τωρα αμα με τα υποκειμενικα γουστα σας και ακουσματα σας φαινεται κουραστικη και φλυαρη ειναι δικο σας θεμα. αλλα τουλαχιστον πριν αρχισετε με τις αποψαρες του στυλ η μουσικη ειναι για να φτανει στις μαζες και οτι αυτο που παιζεις δεν εχει νοημα σκεφτειτε ποσους τεραστιους μουσικους απαξιωνετε που δεν επαιζαν "για τις μαζες."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γιατι πρωτα πρεπει να παρει το respect των παλαιοτερων εδω μεσα και μετα να αρχισει να μας δειχνει τι ξερει. το παλικαρι μια χαρα τεχνικη εχει και μια χαρα την χρησιμοποιει για να υπηρετησει το fusion που παιζουν στο πρωτο βιντεακι.

τωρα αμα με τα υποκειμενικα γουστα σας και ακουσματα σας φαινεται κουραστικη και φλυαρη ειναι δικο σας θεμα. αλλα τουλαχιστον πριν αρχισετε με τις αποψαρες του στυλ η μουσικη ειναι για να φτανει στις μαζες και οτι αυτο που παιζεις δεν εχει νοημα σκεφτειτε ποσους τεραστιους μουσικους απαξιωνετε που δεν επαιζαν "για τις μαζες."

MΑΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ DAVIDOFF.Eγω καταλαβα οτι επικροτεις την αρχικη μου αποψη.Επισης μουσικοι καταξιομενοι οπως για παραδειγμα ο kapdrums ανεβασε video μετα απο καιρο οταν πια ειχε καταλαβει το νοημα του forum .H ΑΠΟΨΑΡΑ ΜΟΥ δε ειναι οτι ο παικταρας κανει λαθος να παιζει μονο για την παρτη του η για καποια εκπαιδευμενα αυτια.Οχι για κανενα αλλο λογο

αλλα Α) Θα πειναει μια ζωη Β) Θα τον ξερει μονο η μανα του & Γ) ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ  τιποτα στην τεχνη της μουσικης αφου αυτα που παιζει θα μεινουν σε καποια video η στα χαρτια η και στον ''αερα'' καποιου προβαδικου η cafe bar στην καλυτερη περιπτωση.Ειπα και πριν οτι ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΟΣ παικτης και πιστεψε με ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ η οποια εχει να κανει μονο με την περιπτωση που το παληκαρι θελει να ακολουθησει το επαγγελμα .ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ..τοτε ας κανει οτι τον φωτισει ο Θεος.Eπισης να ξερεις οτι το respect αποκτιεται με τον καιρο οχι με το ανεβαζεις 2-3 video ... οπως και οτι η μουσικη που παιζει  (κατα την γνωμη μου παντα ) δεν εχει κανενα νοημα ειναι και κουραστικη γιατι απο τεχνη που ξεκινησε εχει καταντησει ''μπαλαφαρια " με τους διαφορους παικταραδες που κανουν 7-8 σολο σε καθε κομματι και επιδειξη των δυνατοτητων τους .Εε!!αντε κατσε να τους ακουσεις για 2 ωριτσες και τα λεμε μετα που θαρθεις με τα ''ΑΥΤΙΑ '' σου πειραγμενα .Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό παίξιμο, εύγε!

 

Επίσης χαίρομαι που τις τελευταίες δεκαετίες έχει αρχίσει να αναπτύσεται και στην Ελλάδα ο jazz-fusion χώρος! Μπράβο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΑΛΛΟΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ DAVIDOFF.Eγω καταλαβα οτι επικροτεις την αρχικη μου αποψη.Επισης μουσικοι καταξιομενοι οπως για παραδειγμα ο kapdrums ανεβασε video μετα απο καιρο οταν πια ειχε καταλαβει το νοημα του forum .H ΑΠΟΨΑΡΑ ΜΟΥ δε ειναι οτι ο παικταρας κανει λαθος να παιζει μονο για την παρτη του η για καποια εκπαιδευμενα αυτια.Οχι για κανενα αλλο λογο

αλλα Α) Θα πειναει μια ζωη Β) Θα τον ξερει μονο η μανα του & Γ) ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ  τιποτα στην τεχνη της μουσικης αφου αυτα που παιζει θα μεινουν σε καποια video η στα χαρτια η και στον ''αερα'' καποιου προβαδικου η cafe bar στην καλυτερη περιπτωση.

για προσδιορισε μου λιγο ποιο ειναι το νοημα του φορουμ ? και επισης δεν καταλαβαινεις οτι αυτο ειναι μονο η υποκειμενικη σου αποψη και τπτ παραπανω ? εννοειται και εχουν προσφερει στη τεχνη της μουσικης οποιοι παιζουν οχι και τοσο ευπεπτα πραγματα. εκτος και αν θεωρεις μεγαλυτερη τη προσφορα του γονιδη απο του ξενακη πχ  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ davidoff εχεις ορεξη μου φαινεται .Το ποιο ειναι  το νοημα του forum το αφηνω αναπαντητο

Γιατι ; Γιατι και στο forum προσφερουμε κατι :πχ.Γνωση ,συμβουλη και αμα ερθει η ωρα ανεβαζουμε καποιο βιντεο η clip στα αντιστοιχα sections ωστε να μπορουμε να ακουσουμε τη γνωμη των αλλων.

Επισης γιατι μπερδευεις τα σκ@τ@ με το γιαουρτι.Ποιος σου ειπε οτι η μουσικη για τις μαζες ειναι μονο ο Γονιδης η τα εκπαιδευμενα αυτια ακουνε μονο Ξενακη.Και βεβαιως η προσωπικη μου αποψη ειναι ολα αυτα που γραφω .Αλλα εισαι τοσο επιεικως περιεργος που θελεις να μας πεισεις οτι ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ;Το εγραψα με μεγαλα γραμματα οτι ειναι συμβουλη προς τον klono αν σκοπευει να ακολουθησε το επαγγελμα.Η δεν διαβαζεις σωστα η εισαι προκατειλλημενος απεναντι μου.Ας μην συνεχισω τις διευκρινησεις γιατι μπορει να εξελιχθουν σε τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου