Προς το περιεχόμενο

Last Drive - Αντιρατσιστικό φεστιβάλ 2012


kostri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με μεγάλη μου χαρά είδα πως ανέβηκαν στο youtube, σε ανεκτή ποιότητα, κάποια τραγούδια από την καταπληκτική συναυλία των last drive στο φετινό αντιρατσιστικό φεστιβάλ.

 

Τα ποστάρω σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται.

 

 

 

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε βλέπω τα γιουτούμπια από τη δουλειά και ξέρω ότι οι LD είναι πολύ καλό γκρουπ αλλά βρε παιδί μου αυτοί οι τίτλοι τους βγάζουν μια χαρά, μια ευδαιμονία...... Σαν να μυρίζουν άνοιξη και καλοκαίρι ένα πράμα ......

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλη αυτή η αλτερνατιβ κτλ φάση εν έτη 2012 μου είναι πολύ κουραστικιά.

Κάνει και ζέστα,συγνώμη κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη κιόλας.

Μη ζητάς συγνώμη. Δυστυχώς, το να μη σ' αρέσουν οι Last Drive δεν ποινικοποιήθηκε ακόμα.

Ανταλλάσω ΔΕΚΟ με baja telecaster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ζητάς συγνώμη. Δυστυχώς, το να μη σ' αρέσουν οι Last Drive δεν ποινικοποιήθηκε ακόμα.

 

Ευτυχώς γιατί διαφορετικά κάποιοι από μας θα είμασταν repeat offenders...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλη αυτή η αλτερνατιβ κτλ φάση εν έτη 2012 μου είναι πολύ κουραστικιά.

 

καλε ναι  , αφτη πεθανε ενα σαβατοβραδο μαζι με τη ντισκο πουχε πολυ πιρετο. τι την ακουνε ακομα?  πφ .......   μαλιστα τορα τι λενε καραζ κε κατι τρεχει στα γυφτικα

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είδα πρόσφατα Live. Never again :-\ Λόγω εμού ,όχι λόγω αυτών.Έπαιξαν καλά..υποθέτω.Απλά και όμορφα ,not my cup of tea αυτό που άκουσα :)

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν έχετε όρεξη να δείτε/ακούσετε LD τότε γιατί μπήκατε σε αυτό το thread; Και ποιος ο λόγος για κράξιμο;

 

θανξ kostri δυστυχώς εμείς εδώ πάνω (θεσ/νικη) δεν τους έχουμε απολαύσει για φέτος. Ελπίζω να μην κλείσουμε το 2012 χωρίς ένα λαιβ απο LD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την απορία αν υπάρχει η επίγνωση του πόσο χαρακτηρίζεται κάποιος από τα ποστς του, και αν σε μια κανονική και όχι virtual παρέα για το Α ή Β θέμα συζήτησης θα πεταγόταν στην ψύχρα να πει τέτοιες κοτσάνες (ή μάλλον στον καύσωνα, αν και αυτές είναι all weather, σαν τα λάστιχα). Αν δεν έχει να πει κάτι ενδιαφέρον, γιατί να αφήνει ποστ - κουτσουλιές προκαλώντας instant facepalms?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου