Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για καρτα ηχου


trellakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω φίλε ΝΙΚΟ περιμενω τις ηχογραφίσεις σου για να μου ξαναπεσει κατω το σαγόνι...

 

Στο ζωντανο δεν παιζεται...  ;D

 

Δυστυχως δε γνωρίζω πολλα για να βοηθήσω περισσότερο.

 

Φίλος απο sealabs...  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη μου ειναι να παρεις την φτηνοτερη usb , της focusrite. πολυ καλη ποιοτητα προενισχυτων για τα χρηματα τους σε σχεση με αλλες εταιρειες.

 

http://focusrite.com/products/audio_interfaces/scarlett_2i2/

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια Εχω ενα προβλημα σχετικα με το magix music maker mx που εχω. Το προβλημα ερωτηση αφορα το χρονο ηχογραφησης. Γιατι δεν μπορω να γραψω πανω απο 3 λεπτα και κατι?? Ο χρονος που εχει στην λωριδα παει μεχρι τα 3 λεπτα. Δεν μπορω να το καταλαβω αυτο Huh? Huh? Huh? Υπαρχει καποια ρυθμιση σχετικα μ αυτο? Παιζει ρολο εκδοση του προγραμματος?? Το εχω βολευτει πολυ καθοτι ειμαι στην αρχη με το αντικειμενο αλλα με στεναχωρησε οτι ο χρονος εγραφης ειναι μεχρι το συγκεκριμενο. Καποια προταση λυση παιδια? Sad Sad Sad

 

ΥΣ. Η εκδοση που εχω ειναι registered οχι demo αλλα μου λεει download version. Exει σχεση αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου