Προς το περιεχόμενο

New Yougroove Interview George Kollias


ex-drummarios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια. Εχουμε ανεβασει νεο βιντεο με συνεντευξη. Γιωργος Κολλιας.Φανταζομαι οι περισσοτεροι τον ξερετε. Ελπιζω να σας αρεσει. :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πολυ προσγειωμενος στα λογια του και φανταστικος ντραμερ.

θεος ο Γιωργης,απο τα ατομα που θαυμαζω και ζηλευω για το ταλεντο τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να λεμε τωρα.. Μπραβο και παλι μπραβο! Προσωπικα δεν εχω καποια σχεση με αυτο το ειδος της μουσικης που παιζει ο Κολλιας, αλλα θα ηταν εγκλημα να μην τον εκτιμησει καποιος σαν μουσικο και σαν ντραμερ. Ξερει που παταει και που βρισκεται, τεχνικα ειναι αξεπεραστος και μπορουμε ολοι να επωφεληθουμε απ αυτον τον ανθρωπο. Γουελ νταν!

‘You gotta be willing to die for the motherf@cker.’

 

-Elvin Jones

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο και μονο το γεγονος οτι  ενας ντραμμερ ο οποιος μπορει και παιζει για πλακα ....δεκαπλομποτιες.. ;D.. στα 260 bpm (σε ενα σετ που θες ,αν εισαι κανονικος ανθρωπας.. ;D,15 ....χερια για να παιξεις ολα τα τυμπανα)  εχει τo restrain και την ...υπομονη να παιζει μονο με ταμπουρο και κασα οταν...μελεταει funk (στο οποιο btw ειναι παρα πολυ καλος με υπεροχο groove) δειχνει οτι εχουμε να κανουμε με εναν πολυ εξυπνο και σοβαρο μουσικο  (btw ειναι και ΠΟΛΥ συμπαθης και μετρημενος)

 

Δεν εχω καμμια σχεση με αυτο το ειδος της μουσικης αλλα αυτο που ειδα με εντυπωσιασε πολυ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, οι δουλειές σας βιντεοσκοπικά, σκηνοθετικά και ηχητικά γίνονται όλο και καλύτερες.

Και φυσικά μία ακόμη εξαιρετική συνέντευξη.

Σας ευχαριστούμε.

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο παιδιά, όντως ανεβαίνει το επίπεδο των παραγωγών σας από βίντεο σε βίντεο.

Περιμένουμε και τα επόμενα!

 

εχουμε να κανουμε με εναν πολυ εξυπνο και σοβαρο μουσικο  (btw ειναι και ΠΟΛΥ συμπαθης και μετρημενος)

 

+1

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τυχαιο οτι οι NILE πριν ενταξουν τον κολλια στο δυναμικο τους αλλαζαν συνεχως drummer...

 

Απλα αριστος επαγγελματιας, και drummer φυσικα !!!

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να λεμε τωρα.. Μπραβο και παλι μπραβο! Προσωπικα δεν εχω καποια σχεση με αυτο το ειδος της μουσικης που παιζει ο Κολλιας, αλλα θα ηταν εγκλημα να μην τον εκτιμησει καποιος σαν μουσικο και σαν ντραμερ. Ξερει που παταει και που βρισκεται, τεχνικα ειναι αξεπεραστος και μπορουμε ολοι να επωφεληθουμε απ αυτον τον ανθρωπο. Γουελ νταν!

 

Συμφωνώ, ούτε εγω εχω επαφή με το είδος, παρ όλα αυτά μπράβο του που διαπρέπει και ξεχωρίζει, αλλά ακόμα πιο respect που δεν ξεχνάει απο πού ξεκίνησε και προσπαθεί να αφήσει ότι μπορεί σε μας τους νεότερους.

Ευχαριστούμε και το Yougroove για άλλη μια φορά για την πολύ καλή προσπάθεια που κάνει και αναμένουμε τη συνέχεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια και απο εμενα !

 

πολυ ενδιαφερουσα και η συνεντευξη του Κολλια , τελικα καθε φορα μαθαινουμε και κατι καινουριο απο τον καθε ντραμερ

 

συνεχιστε την εξαιρετικη δουλεια και ευχαριστουμε !  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου