Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο DV247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!

Λοιπον,

Εψαχνα για εναν ενισχυτη και καθως εψαχνα τον βρισκω σε μια εξευτελιστικη τιμη των 300€ εκει, αλλα ηταν επισκευασμενος απο το dv247 και τον ξαναπουλαει με εγγυηση 30 ημερων.

Κατω κατω εγραφε πως επισκευασμενα αντικειμενα δε στελνει εκτος αγγλιας και αυτο με εκανε να στειλω ενα μεηλ και να ρωτησω γιατι και αν γινετε να στειλει και ελλαδα τελικα.

Η απαντηση ηταν θετικη που πηρα και του ειπα να ελεγχτει ξανα ο ενισχυτης πως δειχνει εμφανισιακα και ακουγετε σαν καινουριος και να μου ξαναστειλει,παλι μου απαντησε θετικα και με ρωτησε τι θα κανω τελικα.

Του απαντησα πως θα τον παρω και μου εστειλε μια φορμα με στοιχεια της τραπεζας που πρεπει να κανω την καταθεση,καθως και αλλα πολλα στοιχεια,κωδικος πελατη,κωδικος παραγγελειας κτλ.

 

Το θεμα τωρα ειναι το εξης, εγω στο site αυτο δεν εχω κανει ουτε καν λογαριασμο,τιποτα.και ξαφνικα ενας τυπος απο εκει μου λεει να βαλω τα λευτα σε ενα λογαριασμο που μου στελνει,βεβαια με παρα πολλα στοιχεια κτλ. αλλα εγω δεν εχω κανει καν κλικ πανω κουμπι BUY,αντι αυτου μου ζητησε αυτος να του πω τον κωδικο προιοντος (item code).

 

Τι να κανω ρε παιδια? εχει ξανααγορασει καποιος με αυτο το τροπο ποτε? τι θα κανατε στη θεση μου?

 

Υ.Γ. Ο τυπος εχει και ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο που μου εχει δωσει,καθως και τα mail που στελνουμε εχουν χαρακτηριστικα μπανερς του σαιτ κτλ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να συννενοηθείς, έχουν και Έλληνα υπάλληλο εκεί που μπορεί να σε εξυπηρετήσει (ή τουλάχιστον μέχρι και πριν κανα χρόνο είχαν...).

 

Κάνε πρώτα πάντως ένα account στο κατάστημα και δες αν μπορείς να το αγοράσεις έτσι!!!Νομίζω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα...

 

Πάντως γενικά το e-shop αυτό είναι αξιόπιστο, εγώ έχω τις καλύτερες εντυπώσεις!!!

I can change one note and make you cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γινετε να κανω αγορα μεσα απο το σαητ γιατι μαντεψτε...

τον ενισχυτη με τα 300 ευρω τον ειχα κανει bookmark,και αν μπω μεσω του bookmark τωρα εχει 590 ευρω... οποτε... ακυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!

Λοιπον,

Εψαχνα για εναν ενισχυτη και καθως εψαχνα τον βρισκω σε μια εξευτελιστικη τιμη των 300€ εκει, αλλα ηταν επισκευασμενος απο το dv247 και τον ξαναπουλαει με εγγυηση 30 ημερων.

Κατω κατω εγραφε πως επισκευασμενα αντικειμενα δε στελνει εκτος αγγλιας και αυτο με εκανε να στειλω ενα μεηλ και να ρωτησω γιατι και αν γινετε να στειλει και ελλαδα τελικα.

Η απαντηση ηταν θετικη που πηρα και του ειπα να ελεγχτει ξανα ο ενισχυτης πως δειχνει εμφανισιακα και ακουγετε σαν καινουριος και να μου ξαναστειλει,παλι μου απαντησε θετικα και με ρωτησε τι θα κανω τελικα.

Του απαντησα πως θα τον παρω και μου εστειλε μια φορμα με στοιχεια της τραπεζας που πρεπει να κανω την καταθεση,καθως και αλλα πολλα στοιχεια,κωδικος πελατη,κωδικος παραγγελειας κτλ.

 

Το θεμα τωρα ειναι το εξης, εγω στο site αυτο δεν εχω κανει ουτε καν λογαριασμο,τιποτα.και ξαφνικα ενας τυπος απο εκει μου λεει να βαλω τα λευτα σε ενα λογαριασμο που μου στελνει,βεβαια με παρα πολλα στοιχεια κτλ. αλλα εγω δεν εχω κανει καν κλικ πανω κουμπι BUY,αντι αυτου μου ζητησε αυτος να του πω τον κωδικο προιοντος (item code).

 

Τι να κανω ρε παιδια? εχει ξανααγορασει καποιος με αυτο το τροπο ποτε? τι θα κανατε στη θεση μου?

 

Υ.Γ. Ο τυπος εχει και ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο που μου εχει δωσει,καθως και τα mail που στελνουμε εχουν χαρακτηριστικα μπανερς του σαιτ κτλ...

 

 

Εχω αγοράσει με αυτο τον τρόπο. Σε συνεννοηση μου με την εταιρεια Viscount, για ανταλλακτικά ενός συνθ, ο υπάλληλος τους μου εδωσε ενα λογαριασμό να καταθέσω τα χρήματα και να μου στείλει τα ανταλλακτικά.

 

Δηλαδη δεν υπήρχε κάποια φόρμα να συμπληρώσω κτλ, βασίστηκα στο λόγο του υπαλληλου.

 

Και νομίζω πως αν επικοινωνησες με διευθυνση που σου δίνει το ίδιο το site δε θα εχεις κανενα απολύτως πρόβλημα.

 

Αν ανησυχεις πολύ, μίλησε με τον κ. Στουρναρα [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ αξιόπιστο μαγαζί και πολύ συνεργάσιμος ο κ. Στουρνάρας. Όποτε παρήγγειλα από dv247, μίλησα αποκλειστικά μαζί του.

 

Έχω παραγγείλει αρκετό από τον εξοπλισμό μου (είτε κιθαριστικό, είτε μουσικό) από το εν λόγω κατάστημα και είχα τις καλύτερες εντυπώσεις..

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου