Προς το περιεχόμενο

French Guitar Contest 2012: Orestis Nalmpantis


OrestisGuitar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια καλησπερα εδω εινα το entry μου γι'αυτο των διαγωνισμο.Δεκτες ολες οι αποψεις και πανω απ' ολα ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

 

www.orestisguitar.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος! Αν και είμαι πολύ φαν του αυτοσχεδιασμού μου άρεσε το γεγονός ότι το σόλο σου είναι μελετημένο,σχεδιασμένο σωστά και ότι γενικά έχει δομή ,για την οποία έχει πέσει δουλειά από πίσω,πριν το ανεβάσεις.Κατά τη γνώμη μου,ίσως το δεύτερο καλύτερο take μετά από αυτό του David Wallimann :) Καλή επιτυχία!!

it's all about balance...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ φιλε για τον χρονο σου.Να σου πω την αληθεια ,ηθελα να το κανω προσχεδιασμενο,γιατι οι περισσοτεροι παιζουν αυτοσχεδιασμο και ηθελα να κανω κατι αλλο.Ουτος η αλλος ετσι που ειναι τα μεροι το συκωνε αρκετα να το προμελετησω.Παντως το τελευταιο μερος ειναι improvised.Ναι και του wallimann ειναι πολυ ωραιο(του αρεσε πολυ και το δικο μου)αλλα ειμαι σιγουρος οτι και το δικο του ειναι προσχεδιασμενο αρκετα :) σε ευχαριστω πολυ ξανα !!!!

www.orestisguitar.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορέστη είσαι ωραίος παίκτης, αλλά το κυριότερο έγραψες ωραίο κομμάτι. Εύχομαι τα καλύτερα, θα σου έλεγα να ξανακυττάξεις το σημείο 1.24 αλλά και το 1.33-1.34 όπου φαίνεται ότι δεν έχεις σίγουρα πατήματα. Αυτό βέβαια αν σ' ενδιαφέρει η πρωτιά. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου νεστωρα ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.Ναι ξερω αυτα τα 2 καταρραμενα σημεια, αλλα δεν μπορω να κανω κατι τωρα που εχει βγει το video.πρεπει ολο το κομματι να βγει one take, αν και πολλοι απ τους διαγωνιζομενους τους βλεπω να κανουν edit, αλλα προσπαθησα να το παιξω οσο καλυτερα μπορουσα,αν αναλογιστεις οτι ειχα να παιξω κανα μηνα γιατι εκανα κατι θεραπειες στα χερια μου.Χαιρομαι παντως που σου αρεσει σαν δομη,αυτη ηταν η βασικη μου προταιρεοτητα.

www.orestisguitar.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου