Προς το περιεχόμενο

Alexandros Makridis and The Memphis band


el-voice

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμάτο πείτε μου και άλλα είστε πραγματικά διασκευαστικοί.Τους περισσότερους σέβομαι τη γνώμη τους αλλά είναι και μερικοί ότι να ναι.Οπως και να εχει σας εύχομαι Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γαμάτο πείτε μου και άλλα είστε πραγματικά διασκευαστικοί.Τους περισσότερους σέβομαι τη γνώμη τους αλλά είναι και μερικοί ότι να ναι.Οπως και να εχει σας εύχομαι Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :-*

δλδ διαφωνεις οτι ακουστηκαν και μερικες αποψεις που αξιζουν προσοχης ?

 

και ΝΑΙ "διασκευαζουμε" ΠΟΛΥ τωρα τελευταια :P

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με κάποιες απαντήσεις και γελάω με κάποιες άλλες που μόνο έξυπνες δεν ήταν..ζούμε σε δημοκρατική χώρα και ο καθένας μπορεί να γράφει αυτό που αισθάνεται.  ;D ;D ;D ;D ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δικαίως μπερδεύτηκες...αλλά θα σε βοηθήσω!!! Δεν είναι θέμα έπαρσης  αλλά γεωγραφικό. Δηλ εάν το Μεμφις δεν τραβήξει... εύκολα γίνεται jazz και Alexandros Makridis & New York Swing Band... τόπιασες τώρα?

 

Τσού.

Κανένα σχεδιάγραμμα έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με κάποιες απαντήσεις και γελάω με κάποιες άλλες που μόνο έξυπνες δεν ήταν..ζούμε σε δημοκρατική χώρα και ο καθένας μπορεί να γράφει αυτό που αισθάνεται.  ;D ;D ;D ;D ;D 8)

ετσι ειναι οπως τα λες

πες μου ομως γιατι απαντησες ετσι στην πρωτη σελιδα ενω πιο πριν ειχαν ειπωθει καποιες "αληθειες" ?

 

επισης καλο πασχα και καλη Ανασταση :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να σε χαλάσω το χατίρι και να πω πως έχεις άδικο..συμφωνώ μαζί σου αίσχος..αυτό δεν είναι μουσική..αν το γυρίσεις ανάποδα θα λέει και σατανιστικά πράγματα .. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δυνατόν να σε χαλάσω το χατίρι και να πω πως έχεις άδικο..συμφωνώ μαζί σου αίσχος..αυτό δεν είναι μουσική..αν το γυρίσεις ανάποδα θα λέει και σατανιστικά πράγματα .. ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αγαπητε φιλε

    Καλως ή κακως ειχα την τυχη να συνεργαστω και να γνωρισω ατομα που "υποστοιριζουν" οτι ειναι το κεντρο του συμπαντος

    Αν σου ετυχαν καποια καλα λαιβ και καμια χρυση γκομενα δεν παει να πει οτι και ΑΥΤΟ που ποσταρες "ακουγεται"

    Δεν σε ξερω και δεν μπορω να εκφερω αποψη για κατι αλλο ΕΚΤΩΣ απο το κομματι που ανεβασες

    Και επαναλαμβανω οπως και στο αρχικο μου ποστ "οτι ΔΕΝ εχειις καλη προφορα" - αυτο μου χτυπησε πρωτο στο αυτι αυτο ειπα

κατοπιν ειπωθηκαν (κατ'εμε) και καποια αλλα πραγματα τα οποια τα θεωρω "αληθειες" με ενα δευτερο ακουσμα στο κομματι,

    Εσυ κατα εναν "περιεργο" λογο επιλεγεις να εθελοτυφλεις στα κακως κειμενα και να απαντας με ειρωνια οπως και στο ποστ που εχω κανει παραθεση πιο πανω

    Δεν γνωριζω το κοινωνικο σου στατους και δεν με ενδιαφερει - αυτο ομως που ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ με ενδιαφερει ειναι να ακουσω και ενα αλλο δειγμα της δουλειας σου για να μας βγαλεις ΟΛΟΥΣ ψευτες για τις ικανοτητες σου

 

Φιλικα παντα

Χρηστος

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνος που ειρωνεύτηκε σίγουρα δεν είμαι εγώ.Τώρα για το ποιος είμαι η δεν είμαι μια βόλτα από το Google δεν κάνει κακό αλλά από τι στιγμή που δεν σε ενδιαφέρει η δουλειά μου εσύ γιατί κάθεσαι και ξοδεύεις το χρόνο σου μαζί μου γράφοντας σε ένα κείμενο σε ένα άψυχο μηχάνημα?Είναι περιττή η συζήτηση λοιπόν..σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου καλή ανάσταση και καλά να περάσεις αυτές τις μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνος που ειρωνεύτηκε σίγουρα δεν είμαι εγώ.

αν διεκρινες ΙΧΝΟΣ ειρωνιας στο δικο μου κειμενο και οχι στη δικη σου απαντηση προς εμενα σηλωνω τα χερια ψηλα

Τώρα για το ποιος είμαι η δεν είμαι μια βόλτα από το Google δεν κάνει κακό

το google δεν απανταει σε ποστς

αλλά από τι στιγμή που δεν σε ενδιαφέρει η δουλειά μου εσύ γιατί κάθεσαι και ξοδεύεις το χρόνο σου μαζί μου γράφοντας σε ένα κείμενο σε ένα άψυχο μηχάνημα?

απο που βγαζεις το συμπερασμα οτι δεν με ενδιαφερει η δουλεια σου ?

Είναι περιττή η συζήτηση λοιπόν..σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου καλή ανάσταση και καλά να περάσεις αυτές τις μέρες.

επισης καλο Πασχα και Καλη Ανασταση να εχεις εσυ και οσοι αγαπας

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου