Προς το περιεχόμενο

Emmerson Lake & Palmer LIVE at California Jam 1974


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Έχεις πάθει ένα κάτι τις με τους ELP, έτσι;  ;D ;) Δύο μέρες τώρα  ;D ;D ;D

 

Και με κόλλησες, διότι όλο το weekend έχω εμβαθύνει και στις ELP related μπάντες- King Crimson, Asia κλπ  ;D

 

Θα πάθω overdose  ;D ;D ;D    

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις πάθει ένα κάτι τις με τους ELP, έτσι;  ;D ;) Δύο μέρες τώρα  ;D ;D ;D

 

Και με κόλλησες, διότι όλο το weekend έχω εμβαθύνει και στις ELP related μπάντες- King Crimson, Asia κλπ  ;D

 

Θα πάθω overdose  ;D ;D ;D    

 

Εγω ;μα μονιμα εχω Οverdose με δαυτους σε κολλησα ε;ΕΙΝΑΙ απο τα αγαπημενα μου γκρουπ

Μονιμα μες το αυτοκινητο στο στουντιο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγω ;μα μονιμα εχω Οverdose με δαυτους σε κολλησα ε;ΕΙΝΑΙ απο τα αγαπημενα μου γκρουπ

Μονιμα μες το αυτοκινητο στο στουντιο κλπ.

Ε, αν μη τι άλλο μιλάμε για τους πατριάρχες του progressive, οπότε Άξιος... Άξιος  ;D 8)

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ'οτι εχεις παρατηρησει παντα ανεβαζω οτι μου αρεσε στα νιατα μου (που ακομα και τωρα μου καθαριζει το μυαλο και με ηρεμει ;D )

Το ονειρο μου ηταν να επαιζα σε ενα τετοιο τριο .Ποτε δεν εκπληρωθηκε (μεχρι τωρα τουλαχιστον  8))Δυσκολα πραγματα αυτα αλλα δεν θα ελεγα οχι σε μια τετοια προσπαθεια εστω και για την προσωπικη μου μονο ικανοποιηση  ;)Αλλα που τετοια τυχη  :-[

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι μια εκπληξη :συναυλια του ευκαιριακου γκρουπ the best στην Ιαπωνια το 1990.

Μελη:Κeith Emmerson :keys ,Jeff Baxter :guitar(Doobie Brothers ,Steely Dan ),Joe Walsh :guitar (the Eagles ) ,John Entwistle :bass (the Who) & Simon Phillips :drums

Aπολαυστε τους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Kαι μια εκπληξη :συναυλια του ευκαιριακου γκρουπ the best στην Ιαπωνια το 1990.

Μελη:Κeith Emmerson :keys ,Jeff Baxter :guitar(Doobie Brothers ,Steely Dan ),Joe Walsh :guitar (the Eagles ) ,John Entwistle :bass (the Who) & Simon Phillips :drums

Aπολαυστε τους .

 

;D ;D ;D ;D

 

Έχεις βαλθεί να μας τρελάνεις  :o

 

Τι παικταράς ο μακαρίτης , τι ηχάρα και τι στιλ  8) Και από δίπλα μια από τις μεγάλες λατρείες μου, ο Simon Philips

 

 

ΥΓ: κανόνισε... να αρχίσω και εγώ αφιέρωμα στον (ντράμερ) ήρωα μου, τον Neil Peart  ;D και αντί για μεγάλη εβδομάδα θα γίνει εβδομάδα Rush  ;D ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε Terry ...ελεος ::)

Αντι αυτου να ανοιξεις θεμα -κουιζ στο guitar section :με τι χορδες επαιζε ο John Entwistle KAI EIXE τετοια ΗΧΑΡΑ ,ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΑΝΙΚΙΟΥΡΙΣΤΑ εκοβε τα νυχια του κλπ,εγω δε στο drums &percussion θεμα οπως:με τι δερματα επαιζε ο Simon ,τι μπακετες κραταει και αλλες τετοιες εγκυκλοπαιδικες ερωτησεις  ;D

Οποιος τα βρη θα αμοιφθει καταλληλα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου