Προς το περιεχόμενο

Mesa Boogie pilot light


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια! Καηκε το ενδεικτικο λαμπακι (on-off) του ενισχυτη μου το οποιο δεν γραφει volts κλπ.. το αντικατεστησα με ενα αλλο 12volt αλλα δεν εχει τον ιδιο φωτισμο εχει λιγοτερο. Γνωριζει κανεις ποσα volts/amp ειναι το λαμπακι αυτο? το manual εχει τον κωδικο pt#703047

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια! Καηκε το ενδεικτικο λαμπακι (on-off) του ενισχυτη μου το οποιο δεν γραφει volts κλπ.. το αντικατεστησα με ενα αλλο 12volt αλλα δεν εχει τον ιδιο φωτισμο εχει λιγοτερο. Γνωριζει κανεις ποσα volts/amp ειναι το λαμπακι αυτο? το manual εχει τον κωδικο pt#703047

 

κοίτα τ καμένο λαμπάκι είναι πολύ πιθανό να γράφει πάνω πόσα volts/amp παίρνει!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λαμπάκι είναι 6,3V! Πρέπει να το γράφει και πάνω αλλά συνήθως τα pilot τροφοδοτούνται από τα νήματα των λυχνιών που είναι 6,3V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

στειλε κι ενα email στο customer service της boogie συνηθως απαντουν γρηγορα και με ολες τις πληροφοριες που χρειαζεσαι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση.. απο το λιγο που το εψαξα (οτι βρηκα δηλαδη) οι ενισχυτες αυτης της γενιας ειχαν 6,3V αλλα δεν ξερω ποσα amp το λαμπακι που ειχε ο ενισχυτης δεν εγραφε τιποτα σε σχεση με αριθμους και volt/amp εχω βρει κατι Byonet 6,3V 0.25A αυτα θα κανουν δηλαδη? (εγω στα Αμπερ κολλαω)  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου