Προς το περιεχόμενο

roland juno gi or yamaha mo6


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κι ομως εγω ακρη σιγα σιγα βγαζω.Και τι ενοω.Χεχε μπορω με 1200ευρω να αγορασω και το juno gi και το mo6 να μην ζαλιζω κι εσας.Ομως οταν λεω οτι εχω υπομονη το ενοω.Καποιος φιλος επιμενει στο mo6 ή το mox6.Και απ οτι εχω παρακολουθησει το ιδιο εχει κανει σε πολλα σαιτ.Δε λεω μπορει να ειναι κολλημα για καποιον ενα μηχανημα αλλα προτιμω να ακουσω τι κανει και τι δεν κανει ενα προιον και πιστεψτε με ολοι εμεις οι μουσικοι εχουμε τη νοηση να κρινουμε ποιο ειναι το καλυτερο για μας.Ξαναλεω οτι δεν υπαρχει δυνατοτητα δοκιμης στον τοπο μου ολων των μηχανηματων.Αλλα επιδη αυτη η κουβεντα ειχε και τα καλα της,νομιζω πως αντι να δωσω 1200 και να παρω δυο μηχανηματα για να ικανοποιησω και να ικανοποιηθω και μονο,εναι καλυτερο να ψαξω μεταχειρισμενο το πολυ ανωτερο roland fantom x ή g.Νομιζω πως αυτο το μηχανημα θα με καλυψει μια χαρα και θα εχω τη δυνατοτητα να ακουσω και να φτιαξω και πραγματα που ισως τωρα να μη με ενδιαφερουν αλλα ποτε δεν ξερεις.Μενει μονο να το βρω σε καλη κατασταση και στην τιμη που θελω.Κατι καλυτερο κανεις?

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Juno μπροστά στα Fantom X series είναι παιχνίδι, μη το συγκρίνεις.

 

Η καλύτερη επιλογή είναι Fantom X με  mo6, αν σου βγει στα λεφτά κάντο.

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου