Προς το περιεχόμενο

Gibson SG Special EMG


Kafka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γιατί όχι...42% έκπτωση κάνει, η list price είναι 1500.

 

 

Από το music123, τα αναλυτικά specs είναι:

 

Body: mahogany. Neck: set mahogany. Neck profile: rounded. Neck joint location: 19th fret. Fingerboard: ebony. Scale length: 24-3/4". No. of frets: 22. Nut width: 1.695". Radius: 12". Inlay: white trapezoids. Hardware: black chrome. Tailpiece: stopbar. Bridge: Tune-O-Matic. Pickguard: black vinyl. Knobs: black top hats. Tuners: Grover Kidney. Neck pickup: EMG 85. Bridge pickup: EMG 81. Controls: two volume, two tone, three-way switch. Case: hardshell.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως λόγω της πολιτικής της Gibson, όποιος αγοράσει ΠΟΛΥ stock (όπως ο Thomann) του δίνει έξτρα έκπτωση. Αυτήν την έξτρα έκπτωση την περνάει και ο Thomann στην τελική του τιμή. Κατά καιρούς πετυχαίνει τέτοιες εκπτώσεις σε αρκετά μοντέλα. Οι τιμές αυτές συνήθως ισχύουν μέχρι εξάντλησης των αποθεμάτων. Μετα μπορεί να ξαναφέρει την ίδια σ'αυτήν την τιμή, μπορεί να φέρει άλλες...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει ομως??με περιπου 300 ευρωπουλα παραπανω εχεις gibsonια σχεδον γουλ εξτρα!! (binding κλπ. κλπ.) Την εχει ακουσει κανενας αυτη?? Σε κανα bonstudio Παιζει να την εχει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτεινω αυτην http://www.thomann.de/gr/epiphone_les_paul_custom.htm

 

Έχω καί εγώ την μαύρη . Γενικά καλή αλλά πρέπει να χώσεις μερικά ευρά για μόντες (μαγνήτες και άλλα) αλλιώς δεν λέει και πολλά . Βέβαια όλα είναι θέμα απαιτήσεων ...

 

 

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποτε ερχεσαι κ εσυ στα λογια μου!! τσιμπας το ταυρι με τους emg(ενδεχομενως να μην πολυλεει gibson με active μαγνητες) και εισαι υπερκομπλε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος θέλει το decal της Gibson να έχει νόημα πρέπει να πληρώσει ... αυτές είναι φτηνές λύσεις αλλά είπαμε όλα είναι θέμα απαιτήσεων . Μόνο η δοκιμή είναι η σίγουρη λύση .

ALOHAAAAAAAAAA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου