Προς το περιεχόμενο

Προσβλητικα σχολια.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον ο κομπος εχει φτασει στο χτενι!! :twisted:

 

Τις τελευταιες ημερες εδω μεσα εχει γινει ρινγκ! :roll:

 

Προσωπικα δεν μπορω να το ανεχτω αυτο πλεον για αυτο ΞΕΚΑΘΑΡΙΖΩ τη θεση μου ως Moderator για να μην εχουμε προβληματα.

 

Η προειδοποιηση ισχυει ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

 

απο σημερα οποιοδηποτε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ απευθυνομενο ΕΙΡΩΝΙΚΟ,ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ,ΤΡΟΛΛΙΚΟ & ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ σχολιο γινεται απο ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ εδω μεσα ΘΑ ΣΒΥΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ & ΧΩΡΙΣ καμμια προειδοποιηση !

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να συνεχιστει αυτη η κατασταση!

 

Οποιος εχει ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ διαφορες με καποιον υπαρχουν και τα πμ & στο κατω-κατω της γραφης αν θελουν καποιοι να πλακωθουν ας κανονισουν να το κανουνε ΕΞΩ απο το φορουμ & να βρεθουνε & να παιξουνε μπουνιες (εκει βλεπεις το Keyboard bravery δεν μετραει :roll: ) :twisted:

 

Αυτος ο δικτυακος τοπος εχει χτιστει με πολυ μερακι & πολυ κοπο & δοξα τω θεω μπορει να επιβιωσει & χωρις μπινελικια & ανεγκεφαλους "ταραξιες".

 

Δεν ειναι δυνατον μια μικρη ομαδα 5-6 ατομων να ταλαιπωρει με τις προκλητικες πρακτικες της τα υπολοιπα 3000 μελη του φορουμ!

 

ΑΥΤΑ

 

(& μη μου αρχισετε παλι τα περι γκεμπελισμου γιατι θα σκισω το καλτσον μου!! 8O )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο σημερα οποιοδηποτε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ απευθυνομενο ΕΙΡΩΝΙΚΟ' date='ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ,[b']ΤΡΟΛΛΙΚΟ & ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ[/b] σχολιο γινεται απο ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ εδω μεσα ΘΑ ΣΒΥΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ & ΧΩΡΙΣ καμμια προειδοποιηση !

 

Και ποιος ορίζει τα όρια της "τρολλιάς" και του κομπλεξισμού; :?: 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ!

 

Ειπαμε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ & ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ εξυπνος ανθρωπος εισαι καταλαβαινεις..

 

Δεν χρειαζεται να εισαι και φωστηρας για να καταλαβεις ποτε "τη λεει" καποιος σε καποιον με σκοπο το "πλακωμα"..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε πάλι τα ίδια....

 

Δε χρειάζεται να σβήνετε κανένα μήνυμα και να κλειδώνετε κανένα θέμα. Είναι απλά τα πράγματα. ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚAΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

 

Αφού βρίσκουν και τα κάνουν είναι λογικό...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

απο σημερα οποιοδηποτε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ απευθυνομενο ΕΙΡΩΝΙΚΟ' date='ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ,[b']ΤΡΟΛΛΙΚΟ & ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ[/b] σχολιο γινεται απο ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ εδω μεσα ΘΑ ΣΒΥΝΕΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ & ΧΩΡΙΣ καμμια προειδοποιηση !

 

Και ποιος ορίζει τα όρια της "τρολλιάς" και του κομπλεξισμού; :?: 8O

 

 

Φ Τ Α Ν Ε Ι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ!

 

Ειπαμε ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ειναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ & ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ εξυπνος ανθρωπος εισαι καταλαβαινεις..

 

Δεν χρειαζεται να εισαι και φωστηρας για να καταλαβεις ποτε "τη λεει" καποιος σε καποιον με σκοπο το "πλακωμα"..

 

Κατ'αρχάς μη μου ΦΩΝΑΖΕΙΣ !!

Δεύτερο δεν ξέρεις αν είμαι ή όχι έξυπνος άνθρωπος.

Τρίτο' date=' απ'ότι είδα τις τελευταίες ημέρες, η γραμμή αυτή που περιγράφεις δεν ήταν πάντοτε ευδιάκριτη... (για μένα που έχω μόλις 136 posts στο ενεργητικό μου).

 

Τέλος πάντων ας μη το κάνουμε ([b']και[/b] αυτό) θέμα. Εγώ απλά εξέφρασα την απορία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε πάλι τα ίδια....

 

Δε χρειάζεται να σβήνετε κανένα μήνυμα και να κλειδώνετε κανένα θέμα. Είναι απλά τα πράγματα. ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚAΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

 

Αφού βρίσκουν και τα κάνουν είναι λογικό...

 

εχεις απολυτο ΔΙΚΙΟ αλλα δυστυχως καποιοι θα απαντησουν σε καποιους κ.ο.κ,οποτε μεχρι να ηρεμησουμε λιγακι ΔΥΣΤΥΧΩΣ η προληψη ειναι η καλυτερη θεραπεια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είναι ξεκάθαροι οι κανονισμοί.

Ας μη δίνουμε τις προσωπικές μας εξηγήσεις.

 

Παρακαλώ να μη δοθεί συνέχεια.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶ντε πάλι τα ίδια....

 

Δε χρειάζεται να σβήνετε κανένα μήνυμα και να κλειδώνετε κανένα θέμα. Είναι απλά τα πράγματα. ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΚAΘΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!!ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

 

Αφού βρίσκουν και τα κάνουν είναι λογικό...

 

Ρε acanthor χρειάζετε πολύ καλή θέληση από κάποιον για να μην απαντήσει σε ένα προσβλητικό μύνημα εναντίον του και δεν την έχουν όλοι!

 

Δεν γίνεται να ανέχεσε τις ταύλες του καθενός. Και δεν είναι και κοσμητικά ωραίο να γεμίζει το forum βρισιές και προσβολές!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχηγου παροντος πασα αρχη παυσατω!! :lol:

 

λοιπον μην συνεχισουμε την κουβεντα για την προληψη της προληψης της προσβολης της σκεψης & της απαντησης στην υπο-σκεψη που θα δημιουργησει αλλη αντι-σκεψη...

 

Νοημονες ανθρωποι ειμαστε ρε παιδια...!!

Μη ξεχασουμε και το ΛΟΓΟ για τον οποιο ειμαστε εδω!!!(τη ΜΟΥΣΙΚΗ δηλ.)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου