Προς το περιεχόμενο

Gibson les paul studio 2012 demo?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειμαι αριστεροχειρας  8)

Δεν υπάρχει πρόβλημα.  ;)

Για να την ακούσεις βάλε τον πωλητή να σου παίξει, και για να δεις άμα κάθεται καλά στο χέρι και σε βολεύει πάρε την λίγο στα χέρια και δοκίμασε (παίξε κάτι στις μπάσες χορδές), ίσα να δεις άμα είναι βολική.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πρόβλημα.  ;)

Για να την ακούσεις βάλε τον πωλητή να σου παίξει, και για να δεις άμα κάθεται καλά στο χέρι και σε βολεύει πάρε την λίγο στα χέρια και δοκίμασε (παίξε κάτι στις μπάσες χορδές), ίσα να δεις άμα είναι βολική.  ;)

Οτι να ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι να ναι

Γιατί ό,τι να 'ναι. Δεν είναι μια καλή λύση και για να ακούσει την κιθάρα και να τη δοκιμάσει αν "κάθεται" καλά στα χέρια του; Εκτός φυσικά εάν βρει σε κάποιο μαγαζί τη συγκεκριμένη κιθάρα για αριστερόχειρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ό,τι να 'ναι. Δεν είναι μια καλή λύση και για να ακούσει την κιθάρα και να τη δοκιμάσει αν "κάθεται" καλά στα χέρια του; Εκτός φυσικά εάν βρει σε κάποιο μαγαζί τη συγκεκριμένη κιθάρα για αριστερόχειρες.

Το ιδιο ειναι να παιξεις με μια κιθαρα και το ιδιο ειναι απλα να την χουφτωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα μπορέσει να παίξει κάτι στις μπάσες χορδές; Στο κάτω κάτω το πρότεινα σαν λύση ανάγκης εάν δεν βρει κιθάρα για αριστερόχειρα.  :)

 

Το ιδιο ειναι να παιξεις με μια κιθαρα και το ιδιο ειναι απλα να την χουφτωσεις?

Σίγουρα δεν είναι το ίδιο, συμφωνούμε απόλυτα σ' αυτό. Μακάρι να βρει μια αριστερόχερη να δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά....το χρώμα είναι κουκλί...

 

αλλά εκεί που ήθελα να καταλήξω είναι πως με τίποτα δεν θα δινα 1200Ε χωρίς να είμαι ΑΠΟΛΥΤΑ σιγουρος πως με καλύπτει...

 

και αν δεν την δοκιμάσες εκτεταμένα (ούτε καν χούφτωμα...) πως θα είσαι σίγουρος?? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αριστεροχειρας  8)

 

Περαστικά.  8)

 

Αν θες να κάνεις σωστή δουλειά άσε τα...demo του..."σωλήνα",πήγαινε στους κυρίους του Bon Studio πες τους χαίρετε,είμαι αριστερόχειρας και θέλω να δοκιμάσω όσες "αριστερές" Studio έχετε.

 

Αν πας και με μετρητά στο (αριστερό) χέρι,θα...ψυχανεμιστείς μία ιδιαίτερη προθυμία εκ μέρους τους να σε εξυπηρετήσουν... ;D

 

Αν επιλέξεις τη "λύση Τhomann" σου εύχομαι...καλές ζαριές!  8)

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου