Προς το περιεχόμενο

Γείτονες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια σε ολους μας εχει συμβει..δεν υπαρχει θεμα.Ο φιλος metalman επεσε σε τσαμπουκογλωσσά.Αν κανεις φασαρια τις ωρες κοινης ησυχιας τοτε προσεχε θα σου φερει την Αστυνομια.Τις αλλες ωρες και παλι προσεχε γιατι ισως εχει καποιο θεμα υγειας καποιος στο σπιτι του η ειναι η γυναικα του εγγυος με περιεργη εγκυμοσυνη και ενοχλειται με το παραμικρο.

Αυτο ειναι χειροτερο γιατι μπορει να παιξετε ξυλο.Εχω πολλες τετοιες ιστοριες με πολυ γελιο ,αστυνομιες,αντεπιθεσεις κλπ αλλα δεν νομιζω να ενδιαφερει κανεναν.

Ο νομος παντως λεει οτι μες στο σπιτι σου κανεις οτι θελεις αρκει να μην ξεπερνας τα ορια  και τις ωρες κοινης ησυχιας να εισαι εκκλησια.

Δεν μπορει νομικα να σου κανει τιποτα αν τηρεις τα βασικα.Μια ερωτηση το τηλεφωνο σου που το ξερει ;προφανως μενετε στην ιδια πολυκατοικια.Καλη τυχη φιλε μου.

 

Θα το βρήκε απο τον διαχειριστή, λογικά. Το κακό είναι ότι δεν ξέρω ποιος ακριβώς είναι για να πάω να του μιλήσω να δώ τι παίζει. Anyway, θα παίζω πιο χαμηλά. Φαίνεται δεν του αρέσει η heavy metal...

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...έτσι που είσαι...μαυριδερός και "επικίνδυνος".... 8)

 

Ρε συ marathon καιροφυλακτουσες για να κτυπησεις τον SF κατω απο την ζωνη ;Ελεος ρε συ ειναι αναγκη να του τη λες επειδη ειναι μαυριδερος; ;DΝικο εκει στο Βερολινο να προσεχεις ..μπας

και σε περασουνε για μεταναστη . 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι δεν είχα πρόβλημα με παρατηρήσεις, γιατί έπαιζα πάντα σιγά αφού ήταν και οι γονείς μου σπίτι οπότε την πρώτη κατσάδα θα την άκουγα από αυτούς. Αλλά και τα τελευταία 4-5 χρόνια που είμαι μόνος (με τη δικιά μου οικογένεια), δεν έχω πρόβλημα κανένα. Είναι να μην πέσεις σε κάναν περίεργο όπως ο OP.  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πολλες τετοιες ιστοριες με πολυ γελιο ,αστυνομιες,αντεπιθεσεις κλπ

 

Χεχε, θα μου βάλει Slipknot 5 το πρωί.

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;DΝικο εκει στο Βερολινο να προσεχεις ..μπας

και σε περασουνε για μεταναστη . 8)

Είναι το κόλπο του...κρύβεται ανάμεσά τους και παίρνει σύνταξη!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποιοι μπορεί να μην καταλάβουν εγώ ήμουν, αυτός που τ'άκουσε. Σκέφτομαι να πάρω κανά iRig για να παίζω απο το iPad. :PP

Guitars:

Yamaha EG112

Yamaha PAC120

Epiphone Les Paul Custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαθε (με τροπο)  ποιος ειναι και αν δεν χαμπαριαζει απο κουβεντα καντου καμμια νιλα . ::) ::)

Παρακαλω να λειπουν οι μεθοδοι εκδικησης απο Πατρινους  :P :P

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου