Προς το περιεχόμενο

Αφαίρεση Les Paul Pickguard


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eάν δεν το θέλεις...μου το δίνεις εμένα? Γιατί έχω μία epiphone ενός βαφτισιμιού που το έβγαλε, το έχασε...και εμένα δεν μου αρέσουν οι τρύπες :-[

 

χαχα..θα το έχω στα υπόψην.... απλά έλεγα μήπως πάθει τίποτα το ξύλο γιαυτό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

άμα τις αφήσω έτσι,θα υπάρχει πρόβλημα όχι ε??

 

Μη το λες...Μπορεί να μπει κάνα σαράκι και να στην κάνει...chambered!  :o  ;D

 

Πέρα απ την πλάκα,άστες όπως είναι γιατί οι 9/10 το βγάζουν και μέτα όταν καταλάβουν το λάθος τους,το ξαναβάζουν.  ;D 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν αρχιζει να ρουφαει η τρυπα το στοκο μολις αυτος στεγνωση ,προτεινω να γεμισεις με οδοντογλυφιδα τα πολλα κενα και απο πανω ο στοκος!(θα μπει και πιο σταθερα οταν θελησης ισως να το ξαναβαλεις.)

και γω παντως λεω να τις αφησεις ετσι.( ετσι τις εχω αλλα θελω να φαινονται!)

Άστην έτσι ή στη χειρότερη...ξαναβάλε το pickguard. Eάν δεν το θέλεις...μου το δίνεις εμένα? Γιατί έχω μία epiphone ενός βαφτισιμιού που το έβγαλε, το έχασε...και εμένα δεν μου αρέσουν οι τρύπες
marathon παιζει ενα μαυρο 3ply η μεσαια φετα ειναι λευκη ,και ειναι ορφανο ,σε ψηνη?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marathon παιζει ενα μαυρο 3ply η μεσαια φετα ειναι λευκη ,και ειναι ορφανο ,σε ψηνη?

τζάμπα νάναι...και τι στο κόσμο... ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...φυσικα και ειναι τζαμπα πραμα .στειλε π.μ. με στοιχεια και μες την εβδομαδα το στελνω...(δεν ξερω βεβαια αν κανει γιατι ειναι απο μια career που βανδαλισα ;D..sorry epiphone δεν εχω)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ξαναβάλει τα βιδάκια, δεν ήταν άσχημο.. Βέβαια μετά από κανενα μήνα πεθύμησα το pickguard, οπότε καλύτερα μην προχωρήσεις σε κάτι μόνιμο

...and my eyes fade from me in this open country

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Eάν δεν το θέλεις...μου το δίνεις εμένα? Γιατί έχω μία epiphone ενός βαφτισιμιού που το έβγαλε, το έχασε...και εμένα δεν μου αρέσουν οι τρύπες :-[

 

Να σου πω... Είναι η γνωστή Epiphone που είχα δει στου Κώστα Κ;

 

Εάν είναι αυτή μόνο αυτό θα σου πω: Πόσο χαμηλότερα θα πέσεις;  ;D  ;D ;D ;D :-*

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω... Είναι η γνωστή Epiphone που είχα δει στου Κώστα Κ;

 

Εάν είναι αυτή μόνο αυτό θα σου πω: Πόσο χαμηλότερα θα πέσεις;  ;D  ;D ;D ;D :-*

Πάντα υπάρχει και πιο κάτω. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου