Προς το περιεχόμενο

Solarmonkeys - Inside your head (official video)


zephyrous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκουσα το κομμάτι σας δις, για να καταλήξω στ' ότι μ' αρέσει, αλλά υπάρχει και το αλλά.

Έχετε ωραίο ήχο, και η μελωδική γραμμή είναι συμπαθέστατη αλλά σαν κάτι να κρατάει το κομμάτι στατικό-πίσω. Ο τραγουδιστής έιναι σωστός, τραγουδάει όμως πιο πολύ με τη μύτη και αυτό του αφαιρεί από τη παρουσία. Στο φινάλε πάλι θα περίμενα κάτι άλλο, ή κάτι που τελικά δεν ήρθε. Συνολικά αυτό που άκουσα είναι καλό, δεν ξέρω όμως αν άκουγα το δίσκο σας στο σπίτι μου, αν θα σηκωνόμουν από το καναπέ μου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βάση τους προηγούμενους και αυτά που παρατήρησαν για καλό σας.

Ο Νέστορας έχει δίκιο για το θέμα του ένρινου των φωνητικών

Ο Ελευθεροκάς για τις χειρονομίες

και ο Λάκης περί του οβίδεο .

Με έρεσε πουλί  ;D το τργούδι ,αν και ξεφεύγει ελαφρά του γούστου μου .

Μπράβο σας  ;)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστω ολους παιδια που ακουσατε το κομματι και για τις ειλικρινεις σας απαντησεις. Χαιρομαι που τελικα αρεσει εστω με καποιες ενστασεις. :) Ειναι ολες καλοδεχουμενες γιατι δεν γραφονται κακοπροαιρετα και το εκτιμω πολυ. Να στε καλα παιδια. Η υποστηριξη σας ειναι σημαντικη στο να κανουμε τη μουσικη μας να φτασει σε παραπανω αυτια και να αρχισει η underground μουσικη σκηνη της Ελλαδας να παιρνει τα πανω της γιατι πραγματικα εχει πολλες και καλες μπαντες. Rock on !!!!

 

p.s Οι Ροκ χειρονομιες ητανε για τον χαβαλε και μονο, εντελως αυθορμητα. :D Fun times !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστούμε όλους για την υποστήριξη. Ένα δωράκι λοιπόν...

Το "Inside your head" διαθέσιμο τώρα για free downloading!

Όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε p.m για να σας στείλουμε το link!

 

Cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου