Προς το περιεχόμενο

fender original parts (σώμα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@ marathon :

 

Εμένα...ή κάποιον άλλο εννοείς?

 

Για όποιον θέλει να το εκλάβει...

 

Στον ΟΡ το λές αυτό?...γιατί εγώ μόνο σαν πλάκα μπορώ να το εκλάβω...

 

Προς πάσα ενδιαφερόμενο για κάτι τέτοιο…

Νομίζεις ότι θα μπορούσες εσύ να ήσουν ενδιαφερόμενος τέτοιο η’ όχι?...

Αν όχι, τότε δεν έχει αξία και υπόσταση η όποια γνώμη σου, αφού δεν άπτεται –αυτό- επί των ενδιαφερόντων σου…

 

ΥΓ είδα ότι έτσι το έλαβε και ο AUdiokostas ;D ;D ;D

 

Μα ο audiokostas έχει την δική του ελεύθερη και αδέσμευτη γνώμη, εγώ έχω την δική μου ελεύθερη και αδέσμευτη γνώμη, εσύ έχεις την δική σου ελεύθερη και αδέσμευτη γνώμη, ο Νίκος -Superfunk- έχει την δική του ελεύθερη και αδέσμευτη γνώμη και ούτω κάθε εξής έκαστος εξ' ημών…

 

Δεν υπάρχει ανάγκη και καθ’ υποταγή να συμφωνούμε όλοι στα ίδια πράγματα…

Είτε αυτό σου αρέσει, είτε και όχι…    

   

Σίγουρα....και γράφει επίσης, ότι του καπνίσει

 

Μαγκιά του και δικαίωμα του, εφ’ όσων δεν σε προσβάλει, δεν παραβιάζει τους κανόνες του forum και το Netiquette…

Αν έχεις αντίθετη γνώμη με τον όποιο –εις- συνομιλητή σου αντέταξε –κόσμια- τα επιχειρήματα σου σε αυτόν και ας λειτουργήσει –τότε- ο λόγος σου ενάντια στον λόγο του…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ marathon :

Για όποιον θέλει να το εκλάβει...

Εκλαμβάνουμε ότι γράφεις...κληρονομικό χάρισμα δεν κατέχουμε... 8)

 

@ marathon :

Νομίζεις ότι θα μπορούσες εσύ να ήσουν ενδιαφερόμενος τέτοιο η’ όχι?...

όχι γιατί εγώ έχω εδώ και αρκετά χρόνια ετούτο... ;)

www.customshop.gr

και έμαθα αρκετά πράγματα πληρώνοντας, ώστε να έχω και χειροπιαστά προσωπικά παραδείγματα και όχι τις γνώμες (μόνο) των φίλων μου.

 

@ marathon :

Αν έχεις αντίθετη γνώμη με τον όποιο –εις- συνομιλητή σου αντέταξε –κόσμια- τα επιχειρήματα σου σε αυτόν και ας λειτουργήσει –τότε- ο λόγος σου ενάντια στον λόγο του…

Είμαι αρκετά κόσμιος μέχρι τώρα...Τα επιχειρήματά μου, σε σχέση με τα δικά σου είναι ξεκάθαρα και απλά.

Ο ΟΡ (ο φίλος του δηλ) θέλει ένα ΚΟΙΝΟ Strat -μαύρο-σώμα με nitro finish. ΈΧΕΙ ΗΔΗ ένα μπράτσο (και κανένας Ραντούλοβιτς του κόσμου δεν μπορεί να φτιάξει ένα σώμα εάν δεν έχει τα ακριβή specs της Fender -που ο Ραντούλοβιτς, ΔΕΝ τα έχει-...και να ματσάρει το μπράτσο....χωρίς να του στείλεις και το μπράτσο...

Η αγορά ΒΡΩΜΑΕΙ με licenced by Fender σώματα με χαμηλές τιμές (και σε δολάρια -με το δολάριο στο 1,26 ακόμα-...ενώ ο Ραντούλοβιτς πληρώνεται σε ευρώ ;))

http://edenhaus.com/

και έχουν και εκπτώσεις αυτό το καιρό ;D...με πραγματικά αμερικάνικο alder και όχι macedonian like 8)

Επιμένω λοιπόν ότι όταν έχεις ΟΛΕΣ αυτές τις επιλογές, οι λύσεις Ραντούλοβιτς άπτονται της βλακείας...

 

Ακόμα δε έαν ο ΟΡ επιμένει, δεν μπορεί να κρίνει το τελικό αποτέλεσμα (όπως είπε και ο Κώστας), παρά μόνο όταν ο όποιος Ραντούλοβιτς το έχει τελειώσει. Και τότε -συνήθως- είναι πολύ αργά. Με τον οποιονδήποτε local κατασκευαστή (και δόξα το γιαραμπή, εδώ μέσα έχουμε θαυμάσει πολλές δουλειές και έχουμε γνωρίσει από κοντά και τους κατασκευαστές και τα όργανά τους), έχεις ανά πάσα στιγμή ΑΠΟΛΥΤΟ έλεγχο, (που έτσι πρέπει), του παραγόμενου έργου.

 

@ marathon :

Μαγκιά του και δικαίωμα του, εφ’ όσων δεν σε προσβάλει, δεν παραβιάζει τους κανόνες του forum και το Netiquette…

Η παραπληροφόρηση (λόγω άγνοιας) ή η (ηθελημένη) γκρίζα διαφήμιση, παραβιάζουν τη κοινή λογική αυτού του forum...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ marathon :

Αν έχεις αντίθετη γνώμη με τον όποιο –εις- συνομιλητή σου αντέταξε –κόσμια- τα επιχειρήματα σου σε αυτόν και ας λειτουργήσει –τότε- ο λόγος σου ενάντια στον λόγο του…

 

Καλός και ο λόγος και ο διάλογος κλπ κλπ, αλλά αφού δηλώνεις γνώστης ηχοληψίας, γνώστης των αναλογικών synths και απ'ότι βλέπω εδώ και ηλεκτρικός κιθαρίστας με προτίμηση στις les paul, δεν μας δείχνεις και λίγο φώς??

 

(καμμιά δουλειά σου δεν θ'ακούσουμε δηλαδή, δεν έχεις τίποτα που θα ήθελες να μοιραστείς με τους...συνδαιτυμόνες??)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμμιά δουλειά σου δεν θ'ακούσουμε δηλαδή, δεν έχεις τίποτα που θα ήθελες να μοιραστείς με τους...συνδαιτυμόνες??

...δεν σε βρίσκω κόσμιο!!!! ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το Netiquette

 

Το ποιό;

 

Μετά τιμής,

 

Αριστοτέλης.

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες Macedonian τι εννοεις?  >:(

εγώ τίποτα...ο Ραντούλοβιτς μάλλον τα λέει...peace φίλος ;D

Περαν πλακας ομως, θα ηθελα μερικες πληροφοριες παραπανω γιατι αυτο το alder wood, origin from Macedonia δεν μου λεει κατι....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα

ειπαμε με εχει τρελανει ο SQL.....

 

κανε λοιπον ενα ...truncate στο thread, ξεχνα τους ραντουλοβιτσ και ξεβουλοβιτσ, παρε ενα σωματακι της προκοπης ΣΥΜΒΑΤΟ με fender και εισαι μια χαρα.  ;D

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου