Προς το περιεχόμενο

fender original parts (σώμα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ omnio :

 

Αδιαφορώ αν ο φίλος σου (αν είναι με τους Υπέρ-πατριώτες Ελληνάρες…) με αναφωνήσει ως ανθέλληνα, αλλά εγώ την πληροφορία μου προς βοήθεια του στην επιλογή κατασκευαστή θα του την δώσω…

 

Ο Σκοπιανός Branko Radulovic παρέχει όλες τις κιθάρες του, τα σώματα τους και τα μπράτσα τους σε όποια custom επιλογή θελήσει να έχει ο πελάτης του καθώς και σε nitro finish (αν αυτό επιλεγεί από τον πελάτη…)

   

http://www.radulovic.vestel.com.mk/gallery.php?faid=12#

 

Το κόστος {b]Όλης της custom –κατά απόλυτης επιλογής του φίλου σου- κιθάρας του[/b] είναι αντίστοιχο του πόσα θα πλήρωνε για ένα σώμα μιας αμφιβόλου ποιότητας Αμερικανικής παραγωγής από το E-bay, με ότι αυτό μπορεί να συνεπάγεται….

 

Οπότε –όπως καταλαβαίνεις- δεν μπαίνει –καν- θέμα ότι σε επίπεδο Value Per Money οι κιθάρες του Branko Radulovic είναι Keepers…

 

Αν τώρα ο φίλος σου, για τους δικούς του ψυχολογικούς η’ ιδεοληπτικούς λόγους προτιμάει κάτι άλλο, οι προτάσεις που σου έκανε ο Νίκος -Superfunk- είναι πάρα πολύ καλές και αξίζει να τις εξετάσει και αυτές.       

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

@ omnio :

Ο Σκοπιανός Branko Radulovic παρέχει όλες τις κιθάρες του, τα σώματα τους και τα μπράτσα τους σε όποια custom επιλογή θελήσει να έχει ο πελάτης του καθώς και σε nitro finish (αν αυτό επιλεγεί από τον πελάτη…)

εσύ έχεις κάποια κιθάρα του Radulovic...ή έστω, έχεις δεί καμμία από κοντά?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ omnio :

Αν τώρα ο φίλος σου, για τους δικούς του ψυχολογικούς η’ ιδεοληπτικούς λόγους προτιμάει κάτι άλλο

Δεν υπάρχει κανένας ψυχολογικός ή ιδεοληπτικός λόγος για να βρείς ένα ΚΟΙΝΟ (έστω και με nitro finish) Strat σώμα και να πρέπει να πάς σε custom build. Ο μόνος λόγος είναι που θα το έκανε κανείς, άπτεται της βλακείας...Όποιος ενδιαφέρεται το αναλύω ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω τετοια κοληματα και πιστεψε με ουτε το φιλαρακι μου. Αλλα θα ηθελα πιο πολυ feedback σχετικα με τον κατασκευαστη. Δεν με νοιαζει να ειναι και απο την μπανανια. Εξαλλου η αρχικη σκεψη ηταν fender '62 και τωρα εχουμε φτασει σε προτασεις απο τα σκοπια. Πραγματικα ομως δεν εχω τετοια προβληματα. Ουτε πατριωτικα το βλεπω ουτε τιποτα. Την κιθαριτσα μας να παιζουμε, την δουλιτσα μας να εχουμε, φυσικα την υγεια μας και ο παναθηναικος να παιρνει καθε χρονο το πρωταθλημα στο μπασκετ (για τα αλλα χεστηκαμε...χιχιχιχιχι)!!!!

 

Περαν πλακας ομως, θα ηθελα μερικες πληροφοριες παραπανω γιατι αυτο το alder wood, origin from Macedonia δεν μου λεει κατι....

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω τετοια κοληματα και πιστεψε με ουτε το φιλαρακι μου. Αλλα θα ηθελα πιο πολυ feedback σχετικα με τον κατασκευαστη.

Βάλε στην αναζήτηση "Radulovic".  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να τελειώνουμε. Ας αποφασίσει τι θέλει ο φίλος σου (έτοιμο; άβαφτο; νίτρο; noname; επώνυμο; relic; καινούριο; alder; swamp ash, αγιόξυλο βαπτισμένο στον Ιορδάνη; ) και τα βρίσκουμε.

 

Πάντως αν ήταν να τα σκάσω για custom, όπως είπωθηκε και εδώ, έχουμε και μεις καλά μαστόρια (για relic δεν ξέρω) ανά την Ελλάδα που μπορούν να σου κάνουν άψογα τη δουλειά χωρίς να επιθεωρείς με email και εικασίες την πρόοδο τους.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αυτο το alder wood, origin from Macedonia δεν μου λεει κατι....

Αν εγραφε "alder wood, origin from Atlantis" θα γινοταν πιο πιστευτο.... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα ωπα χαλαρωσε.....

Απο την αρχη ημουν ξεκαθαρος σε τι θελει. Αν δεν διαβασες το θεμα απο την αρχη θα σου προτεινα να το παρεις απο εκει!!!!!

 

Εβαλα radulovic στην αναζητηση.... και το μετανιωσα που εβαλα...........΄ :o

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να επιθεωρείς με email και εικασίες την πρόοδο τους.  ;)

Μπράβο ρε Κώστα που το ξεκαθαρίζεις....

σε όποια custom επιλογή θελήσει να έχει ο πελάτης του

ΔΕΝ υπάρχουν custom επιλογές, εξ αποστάσεως. Υπάρχει μόνο γουρούνι στο σακί...Εκτός εάν νομίζετε ότι όσοι φτιάχνουν custom οργανα, τα βλέπουν μόνο από φωτογραφίες και περιμένουν την έκπληξη στο τέλος.

Sorry my friend Voyager...χάνεις με αυτογκολ ;)...και όχι βέβαια για την εθνικότητα του builder.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου