Προς το περιεχόμενο

fender original parts (σώμα)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ως κιθαρισταράς

 

::) ::) ::) ::)

 

Αν είχες την παραμικρή διάθεση να μη πάει στράφι και αυτή σου η απόπειρα να "ταιριάξεις" στο Noiz (η 2η αν μετράω καλά) δε θα έγραφες τέτοια ανοησία για ένα από τα μέλη με το χαμηλότερο προφίλ ever.

 

Το ενδιαφέρον είναι ότι πρόκειται όντως για κιθαρισταρά. ;D

 

Μήπως γιατί αυτό που μας ασκείται λέγετε: Πολιτιστικός Ιμπεριαλισμός?...

 

Μήπως γιατί από το τέλος του Ελληνικού εμφυλίου πολέμου 1945-1949 η χώρα μας έχει «προσδεθεί» σαν Banana – republic στο Άγγλο-Σαξονικό πολίτικο και πολιτιστικό «άρμα»?...

 

Χτες βράδυ άκουσα λίγο Τιγρέ Σποράκια πριν κοιμηθώ. Recommended.

 

Μήπως γιατί ο ndnikola και ο Earendil θα έχουν κάθε δίκαιο λόγο –σαν Mods- να «κλειδώσουν» το  θέμα

 

Αφού μπήκα στον κόπο να σου απαντήσω δε μπορώ να κλειδώσω, μολονότι και πάλι καταβάλεις - προσωπικώς - κάθε δυνατή προσπάθεια εκτροχιασμού της υμετέρας συζητήσεως.

 

Τον ndnikola δεν τον χωνεύω και δεν τον έχω πιάσει - ακόμα - στη γραφίδα μου...θα το κάνω προσεχώς όμως. Τί στον κόρακα, τα Όσια και τα Ιερά του Έθνους πρεσβεύει αυτός ο κύριος; Όοοοοχι. Κανείς στο απυρόβλητο αγαπητέ μου. to nou sou, mikre.

 

Αυτά - τα τετριμμένα.

Ελπίζω να σε βοήθησα -με αυτά που σου έγραψα- όσο μπορούσα…

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από συνθ τα ξέρει όλα, από κιθάρες επίσης, στα πολιτικά άσσος, ντύνει, στολίζει, μαγειρεύει και είναι και δημόσιος υπάλληλος με πού χρόνο και επιφανείς φίλους........δεν χάνω τίποτα.....μάλλον θα ξέρει........ας ρωτήσω.

 

Βρε συ Voyager κάτι "τσιμπηματάκια" / ενοχλησούλες έχω στο στομάχι (κοντά στον αφαλό). Καμιά φορά και φουσκωμάρες. Θα εκτιμούσα την ιατρική σου άποψη...

 

Άμα τελειώσουμε αυτό - χρόνο έχεις - να σε ρωτήσω και μια άσκηση τριγωνομετρίας που χει η κόρη μου. Για τα μερεμέτια που χρειάζομαι, να μη σε κουράζω, από Δευτέρα.

 

Το ενδιαφέρον είναι ότι πρόκειται όντως για κιθαρισταρά. ;D

Ένας υπερεκτιμημένος μύθος που ουσιαστικά στηρίζεται στην αφανή, άοκνη και αλάνθαστη rhythm section που έξυπνα - το παραδέχομαι - εκμεταλλεύεται.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ Voyager κάτι "τσιμπηματάκια" / ενοχλησούλες έχω στο στομάχι (κοντά στον αφαλό). Καμιά φορά και φουσκωμάρες. Θα εκτιμούσα την ιατρική σου άποψη...

Άστο καλύτερα...και σε ένα άλλο μέλος πρόσφατα πρότεινε capasitors που δεν έμπαιναν στη κιθάρα...Μακρυά φίλος...σε βλέπω με μεγάλο υπόθετο!!!! ;D ;D

 

ΥΓ. Μοντς...σήμερα είναι Παρασκευή ;) Στείλτε το στη ΠΧ...να ξεδώσουμε γιατί έχει και μάτς το βράδυ :P

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Earendil :

 

Μικρός που είναι ο κόσμος!!!

 

Αν είχες την παραμικρή διάθεση να μη πάει στράφι και αυτή σου η απόπειρα να "ταιριάξεις" στο Noiz (η 2η αν μετράω καλά) δε θα έγραφες τέτοια ανοησία για ένα από τα μέλη με το χαμηλότερο προφίλ ever.

 

Το ενδιαφέρον είναι ότι πρόκειται όντως για κιθαρισταρά. ;D

 

Ξέρεις –πολύ καλά- ότι είμαι «ανεξάρτητο πνεύμα», εννιότε και «αιρετικός» ως προς τις κρίσεις μου η’ όπως αλλιώς μπορεί η’ όχι να θελήσεις να με «ονομάσεις» για αυτό…

Δεν συμβιβάζομαι εύκολα με καθυστίκιες «νόρμες» και αυτό μπορεί να είναι το είτε θετικότερο, είτε το αρνητικότερο σημείο μου, απλά είναι στο «χέρι» του οποιουδήποτε άλλου, για το πώς θα θελήσει να το εκλάβει αυτό…

 

Αν έχω αδικήσει κανέναν, έχουμε έκαστοι «πορεία» μπροστά μας για να επαναδιαπραγματευθούμε τα περασμένα λάθη μας και τις εσφαλμένες θέσεις μας…

         

Χτες βράδυ άκουσα λίγο Τιγρέ Σποράκια πριν κοιμηθώ. Recommended.

 

Thanks!!!

Τώρα μόλις τους άκουσα και εγώ!...

Not my cup of tea αλλά αρκετά καλοί σε αυτό που κάνουν…

   

Αφού μπήκα στον κόπο να σου απαντήσω δε μπορώ να κλειδώσω, μολονότι και πάλι καταβάλεις - προσωπικώς - κάθε δυνατή προσπάθεια εκτροχιασμού της υμετέρας συζητήσεως.

 

Καλοσύνη σου παρότι –λογικά- περίμενα ότι θα «κλειδωθεί» και εκπλήσσομαι ευχάριστα που δεν το έκανες αυτό!…

 

Πέραν αυτού, ξέρεις ότι οι πιο ενδιαφέροντες κουβέντες γίνονται όταν «εκτροχιάζεται» μια συζήτηση από τα κοινά δεδομένα και εκεί προκύπτουν τα πιο ενδιαφέροντα και ουσιαστικά θέματα καθώς και οι πιο ενδόμυχες και ουσιαστικές συζητήσεις…

     

Τον ndnikola δεν τον χωνεύω και δεν τον έχω πιάσει - ακόμα - στη γραφίδα μου...θα το κάνω προσεχώς όμως. Τί στον κόρακα, τα Όσια και τα Ιερά του Έθνους πρεσβεύει αυτός ο κύριος; Όοοοοχι. Κανείς στο απυρόβλητο αγαπητέ μου. to nou sou, mikre.

 

Αυτά - τα τετριμμένα.

Ελπίζω να σε βοήθησα -με αυτά που σου έγραψα- όσο μπορούσα…

 

Χαχαχαχα!!!

 

Πως τα θυμήθηκες όλα αυτά?...

 

Ακόμα και εγώ τα είχα –μετά από τόσα πολλά χρόνια- πια ξεχάσει!!!

 

Η αισθηση της υστεροφημίας από τους άλλους μου τονώνει το ηθικό ότι δεν πάει τίποτα χαμένο και ότι τελικά γραφώ Ιστορία!!!

 

Υ.Γ.

Στείλε και κανένα p.m. αφού τα «λέμε» μετά από τόσα πολλά χρόνια!!!

 

Τέλος του Out of topic και «σιωπή ασύρματου» μέχρι νεωτέρας…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε συ Voyager κάτι "τσιμπηματάκια" / ενοχλησούλες έχω στο στομάχι (κοντά στον αφαλό).

Και γιατί δεν ρωτάς τον ειδικό? Έχεις πρόβλημα στην αφαλοκρηπίδα φίλος! ;D

Λίγο πιο πάνω από τον αφαλό βρίσκεται η "ξιφοειδής απόφυση", πάνω από την οποία διέρχεται η κοιλιακή αορτή που περνάει μέσα από το διάφραγμα.

Αν υπάρχει πρόβλημα εκεί, έχεις την εντύπωση ότι προέρχεται από το έντερο ή το στομάχι!

 

Καμιά φορά και φουσκωμάρες. Θα εκτιμούσα την ιατρική σου άποψη...

Σε ποιό σημείο του σώματος? ;D ;D

Έχεις κάνει setup? ;D ;D ;D

 

 

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατί δεν ρωτάς τον ειδικό? Έχεις πρόβλημα στην αφαλοκρηπίδα φίλος! ;D

Λίγο πιο πάνω από τον αφαλό βρίσκεται η "ξιφοειδής απόφυση", πάνω από την οποία διέρχεται η κοιλιακή αορτή που περνάει μέσα από το διάφραγμα.

Αν υπάρχει πρόβλημα εκεί, έχεις την εντύπωση ότι προέρχεται από το έντερο ή το στομάχι!

και τι capasitor...πρέπει να βάλει? ή να πάει στον Ραντούλοβιτς να γιάνει ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή να πάει στον Ραντούλοβιτς να γιάνει ;D ;D

Να πάει στην Ραντούλοβιτς! Αυτή ανασταίνει και πεθαμένους! ;D ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου