Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία ή ουτοπία ;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα προγνωστικά δε με συμφέρουν...

 

Αν όλα πάνε καλά από εδώ

https://maps.google.gr/maps?hl=el&ll=38.016714,23.659294&spn=0.008174,0.016512&t=h&z=17

και στη συνέχεια σε γραφειάκι εδώ

https://maps.google.gr/maps?hl=el&ll=41.130799,25.409886&spn=0.003907,0.008256&t=h&z=18

 

Χωρίς να θελω να σε τρομάξω, κι εγω αν πηγαιναν όλα καλά, θα αραζα Μουσικο Θεσ/νικης, με τον μπαρμπα-Neeq διοικητή, αλλά τελικά εκανα τον σκουπιδιάρη-λαντζελοτ-σκοπάνθρωπο στους κοκκινομπερέδες ;D

 

Φυσικά τότε ήταν αλλιώς ο στρατός :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Να πιάνει http://fuckmusic.fm/ εκεί που θα πάμε.

 

Κοίτα αν δεν πιάνει, θα κάνουμε όλοι μαζί ένα τζαμ (και όταν λέμε όλοι, εννοούμε όλοι) και τότε θα γίνει... Fuckitmusic  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψηφίζω καθότι δεν ξέρω αν θάμαι εδώ από τώρα ,για τις ημερομηνίες που λέτε .....Αυτά για τον Ωδειοχώστα το παρεξηγιάρη  ;D

Αν βρίσκομαι Αθήνα και είμαι όρθιος θα έρθω σε απόσταση 10 ευρά πάενε και 15 έλα με διπλή ταρίφα καθότι δεν οδηγώ ποτέ ,όταν πάω να πιώ  8)

Αυτό το κατέστημα που λέει ο Τέρης κάτι μου θυμίζει ,αλλά πάνε δεκαετίες που έχω να πατήσω τον πόδα μου  ;D

Ψιλοακριβό μου φαίνεται για μένα που πίνω άνω των 4 ποτών και κλείνω το μαγαζί κατά τις 3-4 μμ ,αλλά τέλος πάντων .....................θα κουβαλήσω κάβα  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Αυτό το κατέστημα που λέει ο Τέρης κάτι μου θυμίζει ,αλλά πάνε δεκαετίες που έχω να πατήσω τον πόδα μου  ;D

Ψιλοακριβό μου φαίνεται για μένα που πίνω άνω των 4 ποτών και κλείνω το μαγαζί κατά τις 3-4 μμ ,αλλά τέλος πάντων .....................θα κουβαλήσω κάβα  ;D

 

Μεταξύ αστείου και σοβαρού - διότι θίχτηκε το θέμα του κόστους- έλεγα στον Yameth ότι άμα δεν βγάλουμε άκρη να σας μαζέψω εδώ για μπύρες. Ούτως ή άλλος κάθε φορά είμαστε τρεις και κούκος  ;D ;D ;D ;D οπότε μας βλέπω να αγναντεύουμε τα πέλαγα του Φαλήρου  ;D Οπότε bring your own booze party κατάσταση οσμίζομαι  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ αστείου και σοβαρού - διότι θίχτηκε το θέμα του κόστους- έλεγα στον Yameth ότι άμα δεν βγάλουμε άκρη να σας μαζέψω εδώ για μπύρες. Ούτως ή άλλος κάθε φορά είμαστε τρεις και κούκος  ;D ;D ;D ;D οπότε μας βλέπω να αγναντεύουμε τα πέλαγα του Φαλήρου   ;D Οπότε bring your own booze party κατάσταση οσμίζομαι  ;D

Εγώ φέρνω κιβώτιο (όχι μοναστηριακές, δεν με παίρνει δυστυχώς)! :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ φέρνω κιβώτιο (όχι μοναστηριακές, δεν με παίρνει δυστυχώς)! :D

Θα πιούμε εις υγείαν της Ιταλίας που μας κέρασε σήμερα τις μπύρες  ;) ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πιούμε εις υγείαν της Ιταλίας που μας κέρασε σήμερα τις μπύρες  ;) ;D

Το 'παιξες βρε αλιύτυ? ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου