Προς το περιεχόμενο

Νέες offset και tele Vintage Modified Squier


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να με συγχωρέσετε αλλά δεν μπορώ άλλο θα το πω(γράψω) ,σας αρέσουν βρε παιδιά αυτά τα σχήματα,μιλάω γιά τις Jazzmaster και Jaguar(άντε η Mustang ψιλοβλέπεται) ,εμένα μου φαίνονται σαν υβρίδια strat και tele και μάλιστα φτιαγμένα από σχεδιαστή σε κακή μέρα.Διακοπτάκια, γκουμούτσα κακάσχημη γέφυρα και μαγνήτες πού δεν ταιριάζουν οπτικά με το *σώμα*.Αναφέρομαι μόνο για τα σχήματα και όχι για τον ήχο και το playability τους γιατί άλλο να αγκαλιάζεις και να χα'ι'δέυεις την Jessica Alba(strat-tele) και άλλο την Γεωργία βασιλειάδου.Εντάξει,θα μου πείτε,γούστα είναι αυτά αλλά από την άλλη δεν.........

 

Φύγε από δω βέβηλε  ;D

 

Τι ιεροσυλίες είναι αυτές;  ;D

Σιγά την Alba,βρίσκω και καλύτερες  8)

Εγώ θα διαλέξω sunburst ως αγαπημένο.Το πρώτο αξιοπρεπές οπτικά σε χαμηλή τιμή.Τα άλλα ήταν πολύ χύμα...δεν άλλαζαν σταδιακά χρώμα.

 

Κούκλες όλες!Εμένα μου χει κάτσει μια κρεμ single coil mustang wannabe...η classic vibe duo sonic.Αν κάποιος την έχει γνωρίσει από κοντά ας μου στείλει pm.

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα το φθινόπωρο αλλά κάτσε να δούμε και πότε θα κυκλοφορήσουν έξω, αν και μάλλον περιμένουν να περάσουν οι εκπτώσεις της 4η Ιουλίου. Μόλις τις δούμε Αμερική σε κανένα μήνα δύο θα τις δούμε στα μεγάλα ευρωπαϊκά καταστήματα και σε κανά μήνα δύο από τότε στα ελληνικά (στην καλύτερη περίπτωση  ;D ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να με συγχωρέσετε αλλά δεν μπορώ άλλο θα το πω(γράψω) ,σας αρέσουν βρε παιδιά αυτά τα σχήματα,μιλάω γιά τις Jazzmaster και Jaguar(άντε η Mustang ψιλοβλέπεται) ,εμένα μου φαίνονται σαν υβρίδια strat και tele και μάλιστα φτιαγμένα από σχεδιαστή σε κακή μέρα.Διακοπτάκια, γκουμούτσα κακάσχημη γέφυρα και μαγνήτες πού δεν ταιριάζουν οπτικά με το *σώμα*.Αναφέρομαι μόνο για τα σχήματα και όχι για τον ήχο και το playability τους γιατί άλλο να αγκαλιάζεις και να χα'ι'δέυεις την Jessica Alba(strat-tele) και άλλο την Γεωργία βασιλειάδου.Εντάξει,θα μου πείτε,γούστα είναι αυτά αλλά από την άλλη δεν.........

 

η jaguar/jazzmaster ειναι να σου κανει το κλικ!εμενα μου κανε η πρωτη!η mustang ουτε κλακ..  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου