Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγορά ηχείων!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να μου προτείνετε ένα πακέτο ηχείων από 150-250 Watt RMS (εάν είναι παθητικά μαζί με τελικό ενισχυτή) ή αυτοενισχυόμενα. To budget που διαθέτω είναι αρκετά περιορισμένο και δεν ξεπερνά τα 350 ευρώ. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάτι τέτοιο  ??? http://www.thomann.de/gr/behringer_pmp_518_m_bundle.htm

Πολύ καλή πρόταση και οικονομική....θα το έχω υπ' όψην μου.

 

Θα πρέπει επιπλέον να μας πεις χώρο χρήσης και είδος χρήσης.

Τα ηχεία τα χρειάζομαι για party που κάνουμε τώρα τα καλοκαιράκια κυρίως σε εξωτερικούς χώρους με φίλους (π.χ στον κήπο κάποιου σπιτιού περίπου 50 τ.μ). Στα party αυτά παίζουμε ζωντανή μουσική... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα καλυφθείς με κάτι τέτοιο που σου πρότεινα. Κάτι παρόμοιο έχω και εγώ και είμαι ΟΚ ;). Παίρνει και όργανα επάνω και το pc και MP3 οπότε ...

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι θα καλυφθείς με κάτι τέτοιο που σου πρότεινα. Κάτι παρόμοιο έχω και εγώ και είμαι ΟΚ ;). Παίρνει και όργανα επάνω και το pc και MP3 οπότε ...

Μάλλον πρέπει να είναι η καλύτερη λύση, αφού θα μπορώ να βάλω επάνω και επιπλέον όργανα που δεν "χωράνε" πάνω στην κονσόλα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου