Προς το περιεχόμενο

Χρόνια Πολλά ....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρόνια πολλά σε Πανγιώτηδες/ες, Μάριους/ες, Δέσποινες και σε όλους τους υπόλοιπους που γιορτάζουν Είστε και πολλοί, ζωή να χετε! :D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

BTW, πόσο σπαστικό είναι να παίρνεις κάποια τηλέφωνο να πεις χρόνια πολλά και να σου λέει "μα εγώ δε γιορτάζω σήμερα, γιορτάζω (την άλλη μέρα που γιορτάζουν Μαρίες)" τι ηλίθιο σύστημα :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW' date=' πόσο σπαστικό είναι να παίρνεις κάποια τηλέφωνο να πεις χρόνια πολλά και να σου λέει "μα εγώ δε γιορτάζω σήμερα, γιορτάζω (την άλλη μέρα που γιορτάζουν Μαρίες)" τι ηλίθιο σύστημα :lol: :lol:[/quote']

 

 

ΟΝΤΩΣ το έπαθα κι εγώ (και το παθαίνω ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!) :evil: :evil: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντήσεις:

 

Οι Παναγιώτηδες και οι Μαρίες γιορτάζουν σήμερα. Οι ανύπαντρες Μαρίες γιορτάζουν το Νοέμβριο. Οι ταγμένες Μαρίες ίσως γιορτάζουν της Υπαπαντής, το Φεβρουάριο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Νοέμβρη γιορτάζουν οι ... ΠΑΡΘΕΝΕΣ!!! :lol: :lol:

 

Ειδικά άμα είναι κόρες σταθμάρχη (κατά το "από πίσω μπαίνουν τραίνα") :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστουμε παιδες για τα χρονια πολλα...δυστυχως για μενα εφετος εχασα την μαμα μου οποτε δεν μπορω να την παρω τηλ - με πηρε ομως εκεινη την ημερα της κηδειας της - ακουγεται απιστευτο αλλα για καποιους που το εχουν ψαξει συμβαινει συχνα...anyway ας ειναι καλα εκει που ειναι και παλι σας ευχομαι να ειστε ολοι καλα σε οτι κανετε και μακαρι το site να εχει θεματα οπως με την τουρκικη στα σχολεια γιατι ανεβαινουμε και ως ατομα και ως μουσικοι μεσα απο κατι τετοια εστω και με τις οποιες διαφωνιες ...

 

 

cheers

Panos

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και Καλά σε όλους τους εορτάζοντες!

 

Τρελή γιορτή σήμερα! (Έχει γενέθλεια η μητέρα μου, ο πατέρας της, γιορτάζουν οι δύο γιαγιάδες μου, 2 πρώτες ξαδέρφες οπότε φαντάζεστε τι έχω κατεβάσει σήμερα! :lol: :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW' date=' πόσο σπαστικό είναι να παίρνεις κάποια τηλέφωνο να πεις χρόνια πολλά και να σου λέει "μα εγώ δε γιορτάζω σήμερα, γιορτάζω (την άλλη μέρα που γιορτάζουν Μαρίες)" τι ηλίθιο σύστημα :lol: :lol:[/quote']

 

Χε χε, η γυναίκα μου (Μαρία) είναι από το Πήλιο.

Εκεί τις Μαρίες τις εορτάζουν την άλλη μέρα των Χριστουγέννων.

 

Γκάου, ε;

coco.gif

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου