Προς το περιεχόμενο

Τwo sides to Every Story


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Πιστεύω είμαι σίγουρος ότι αυτού του επιπέδου οι μουσικοί….έχουν άνετα όλα τα style.

 

Τώρα, λέω εγώ, ίσως να  εμμένουν σε αυτό που κάνουν είτε γιατί όντως τους αρέσει πιο πολύ είτε γιατί βρήκαν αυτό που πουλάει…… και καλά άριστα κάνουν.

Πάντως είναι κομματάρα…

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω είμαι σίγουρος ότι αυτού του επιπέδου οι μουσικοί….έχουν άνετα όλα τα style.

 

Τώρα, λέω εγώ, ίσως να  εμμένουν σε αυτό που κάνουν είτε γιατί όντως τους αρέσει πιο πολύ είτε γιατί βρήκαν αυτό που πουλάει…… και καλά άριστα κάνουν.

Πάντως είναι κομματάρα…

 

 

Κομματαρα  και παίζει και πολύ ωραία,  αλλά...

Αυτού του επιπέδου οι μουσικοί εντάσσουν εύκολα το στυλ τους σε άλλα , δεν "ἑχουν" άνετα όλα τα στυλ

Αν παρατηρήσεις το σόλο του, είναι τυπικό Σατριγιαννι (ειδικά οταν τζαμαρει με G3)

Οι υπόλοιποι παίζουν αλλιως

Δεν "έχει" το στυλ του Carlton , ο οποίος  θα ταίριαζε γάντι εδώ

Αν από την αρχή ειχε επιλέξει κάτι άλλο να κάνει ,θα το έκανε σίγουρα το ίδιο καλά :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κομματαρα  και παίζει και πολύ ωραία,  αλλά...

Αυτού του επιπέδου οι μουσικοί εντάσσουν εύκολα το στυλ τους σε άλλα , δεν "ἑχουν" άνετα όλα τα στυλ

Αν παρατηρήσεις το σόλο του, είναι τυπικό Σατριγιαννι (ειδικά οταν τζαμαρει με G3)

Οι υπόλοιποι παίζουν αλλιως

Δεν "έχει" το στυλ του Carlton , ο οποίος  θα ταίριαζε γάντι εδώ

Αν από την αρχή ειχε επιλέξει κάτι άλλο να κάνει ,θα το έκανε σίγουρα το ίδιο καλά :-)

 

 

 

Ναι, σωστότερα έτσι, όπως το θέτεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου