Προς το περιεχόμενο

Aναζητηση ταστιερας, neck για Fender Stratocaster MIJ 88-89


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σ ολους. Exω μια fender stratocaster mij 88-89μοντελο 22τ rosewood me ibanez

floyd rose καβαλλαρη τρεμολο, edge, εχει

φαγωθει το rosewood και θελω να το αλλαξω.Εxω βρει ενα παρομοιο στο STRATosphere στο ebay στοχιζει 210 us δολλαρια συν 43 δολλαρια τα μεταφορικα εαν ξερει καποιος οτι το μαγαζι ειναι αξιοπιστο ας μου πει. Η καποιο αλλο SITE η online store.Παρεπιπτοντως το μανικι που βρηκα φαινεται αρκετα καλο στη φωτο.

ευχαριστω. ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εxω βρει ενα παρομοιο στο STRATosphere στο ... εαν ξερει καποιος οτι το μαγαζι ειναι αξιοπιστο ας μου πει

 

Εμένα με έχει εξυπηρετήσει και αυτός.

 

http://stores.ebay.co.uk/CH-GUITARS

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχει εξυπηρετήσει και αυτός.

 

http://stores.ebay.co.uk/CH-GUITARS

 

[/quοte]

στω για το link εχεις αγορασει κανενα μανικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιξω αλλο θεμα, ν αρωτησω εδω.Μπορω να αλλαξω το μπρατσο της στρατ που εχει 21 ταστα με αλλο με 22 ταστα η θα υπαρξει προβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιξω αλλο θεμα, ν αρωτησω εδω.Μπορω να αλλαξω το μπρατσο της στρατ που εχει 21 ταστα με αλλο με 22 ταστα η θα υπαρξει προβλημα?

 

Το 22ο τάστο είναι απλά 3 πόντοι περισσότερο ξύλο στην ταστιέρα, που συνήθως βρίσκεται ψηλότερα από τον neck μαγνήτη.    ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιξω αλλο θεμα, ν αρωτησω εδω.Μπορω να αλλαξω το μπρατσο της στρατ που εχει 21 ταστα με αλλο με 22 ταστα η θα υπαρξει προβλημα?

αν και δεν ειμαι τεχνικος σαν κιθαριστας νομιζω RITCHIE77 αν ολα τα υπολοιπα απο την ταστιερα ειναι ενταξει δεν θα εχεις προβλημα καλου κακου ομως συμβουλεψου καποιον

ειδικο η καποιον που εκανε τετοιου ειδους αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[/quοte]

στω για το link εχεις αγορασει κανενα μανικο?

 

 

μαχογκάνι σώμα αγόρασα

[/quοτε]

ηταν ενταξει ?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου