Προς το περιεχόμενο

Aναζητηση ταστιερας, neck για Fender Stratocaster MIJ 88-89


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το STRATosphere είναι απόλυτα εγγυημένο. Έχω ψωνίσει αρκετά πράγματα στο παρελθόν και ήταν άψογοι σε περιγραφή, αποστολή, χρόνους κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το STRATosphere είναι απόλυτα εγγυημένο. Έχω ψωνίσει αρκετά πράγματα στο παρελθόν και ήταν άψογοι σε περιγραφή, αποστολή, χρόνους κτλ.

 

Ενταξει φιλος στω?? τωρα μενει το ευκολο μερος της υποθεσης να βρω τα λεφτα lol

.gkourelis???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει φαγωθει το rosewood και θελω να το αλλαξω.

 

Από περιέργεια,τι εννοείς όταν λες οτί έχει "φαγωθεί" το rosewood;Έχεις καμμιά φωτογραφία;

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια,τι εννοείς όταν λες οτί έχει "φαγωθεί" το rosewood;Έχεις καμμιά φωτογραφία;

 

 

 

εχει λεπτυνει απο το παιξιμο το πολυ υποθετω τοσα χρονια βλεπεις??εννοω το rosewood

η κιθαρα σκοτωνει με 2 διπλους sdunkan k εναν μονο στη μεση , μου λειπει λιγο το παχος

του τριανταφυλλου κατα τ αλλα ειναι κ γαμω.Μπορω ν βγαλλω κ φωτο θελει πολυ κοντυνες.Βλεπω ταινιουλα τ λεμε αυριο στωω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

εχει λεπτυνει απο το παιξιμο το πολυ υποθετω τοσα χρονια βλεπεις??εννοω το rosewood

η κιθαρα σκοτωνει με 2 διπλους sdunkan k εναν μονο στη μεση , μου λειπει λιγο το παχος

του τριανταφυλλου κατα τ αλλα ειναι κ γ***.Μπορω ν βγαλλω κ φωτο θελει πολυ κοντυνες.Βλεπω ταινιουλα τ λεμε αυριο στωω???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_4955.thumb.JPG.9dc818f3c7c7735e079842d3b1e9e899.JPG

IMG_4956.thumb.JPG.8b47c9f6499cd2103b8a60ef704ef107.JPG

IMG_4959.thumb.JPG.4c9dc34868de8714ec1e9d3da879715c.JPG

IMG_4960.thumb.JPG.268c3614025ac54b8e9eaa9143a12dc2.JPG

IMG_4963.JPG.e8860e8d0e2aec91abe6c4412d46149c.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν παίζει αυτό που λες. Μια χαρά είναι η ταστιέρα σου τουλάχιστον από πάχος...

 

+10000

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν παίζει αυτό που λες. Μια χαρά είναι η ταστιέρα σου τουλάχιστον από πάχος...

[/quot

 

Κανατε ζουμ στο μανικι οποιος θελει μπορει να την τεσταρει  πιστευω πως δεν ειμαι ¨"σχολαστικος' ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει λεπτυνει απο το παιξιμο το πολυ υποθετω τοσα χρονια βλεπεις??

 

Πολλοί κιθαρίστες "σκοτώνουν" για να έχουν μία τέτοια "broken-in" ταστιέρα και άλλοι πληρώνουν πολλά λεφτά στo custom-shop της Fender για να έχει -έως ένα βαθμό- παρόμοια αίσθηση η ταστιέρα της κιθάρας τους.Εσύ που το έχεις θέλεις να το αλλάξεις;  ???

 

Σχετικά με το πάχος,δεν έχει μειωθεί,αλλά απλά είναι η αίσθηση -όπως ανέφερα και παραπάνω- μιάς "στρωμένης" ταστιέρας που σε κάνει να νομίζεις οτί μειώθηκε.Εσύ είσαι ο πρώτος ιδιοκτήτης;

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί κιθαρίστες "σκοτώνουν" για να έχουν μία τέτοια "broken-in" ταστιέρα και άλλοι πληρώνουν πολλά λεφτά στo custom-shop της Fender για να έχει -έως ένα βαθμό- παρόμοια αίσθηση η ταστιέρα της κιθάρας τους.Εσύ που το έχεις θέλεις να το αλλάξεις;  ???

 

Σχετικά με το πάχος,δεν έχει μειωθεί,αλλά απλά είναι η αίσθηση -όπως ανέφερα και παραπάνω- μιάς "στρωμένης" ταστιέρας που σε κάνει να νομίζεις οτί μειώθηκε.Εσύ είσαι ο πρώτος ιδιοκτήτης;

 

Καλημερα, εγω ειμαι ο πρωτος ιδιοκτητης, ναι εχω την "τιμη" αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου