Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Groove Agent..


Saitek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ,βρε παιδιά λιγη βοήθεια σας εκλιπαρώ :oops: οταν ανοίγω το groove angent απο cubase και πατήσω οποιοδήποτε κουμπί δέστε τι μου βγάζει:

untitled1hr9.th.jpg

 

Αν πατήσω cancel τοτε παγώνει.. help!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να:

 

α) εξετάσεις τα περιεχόμενα του αρχείου d:\Program Files\Steinberg\Cubase SX 3\Cubasesx3.LOG

 

β) μας παραθέσεις τις τελευταίες 10-15 γραμμές αυτού του αρχείου για να δούμε τι γράφουν

 

γ) να μας εξηγήσεις πως και έχεις το Program Files στο δίσκο D και όχι στο δίσκο C (όπου συνήθως είναι)

 

δ) απενεργοποιήσεις το theme που έχεις και να δεις αν το πρόβλημα συνεχίζεται

 

ε) μας πεις αν έχεις XP SP1 ή XP SP2

 

στ) μας διευκρινήσεις αν το λογισμικό είναι νόμιμο ή αν ένα από τα δύο είναι πειρατικά

 

Με αυτές τις πληροφορίες και αυτές τις ενέργειες, ίσως βγει κάποια άκρη.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να:

 

α) εξετάσεις τα περιεχόμενα του αρχείου d:\Program Files\Steinberg\Cubase SX 3\Cubasesx3.LOG

 

β) μας παραθέσεις τις τελευταίες 10-15 γραμμές αυτού του αρχείου για να δούμε τι γράφουν

 

γ) να μας εξηγήσεις πως και έχεις το Program Files στο δίσκο D και όχι στο δίσκο C (όπου συνήθως είναι)

 

δ) απενεργοποιήσεις το theme που έχεις και να δεις αν το πρόβλημα συνεχίζεται

 

ε) μας πεις αν έχεις XP SP1 ή XP SP2

 

στ) μας διευκρινήσεις αν το λογισμικό είναι νόμιμο ή αν ένα από τα δύο είναι πειρατικά

 

Με αυτές τις πληροφορίες και αυτές τις ενέργειες' date=' ίσως βγει κάποια άκρη.[/quote']

 

Σε ευχαριστώ για την γρήγορη απάντηση σου,λοιπον καταρχήν εχω 2 partition και οπως καταλαβες δουλέβω στο 2ο (δλδ στον D: και οχι στον C:)

Εχω XP SP2 ,εχω δοκιμάσει και με το default theme αλλα πάλι τιποτα.

Ερμμ.. ναι ειναι πειρατικό :roll: :oops: και τα 2 ..Ελπίζω να μην σβηστεί το ποστ :roll:

 

Το ανέβασα οπως ειναι γιατι εδω δεν φαινόταν καλα

http://rapidshare.de/files/30131499/Cubasesx3.LOG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου