Προς το περιεχόμενο

Αντι για λίστα εξοπλισμού....


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Έπεσα πάνω του κατά λάθος.

Το βρήκα καταπληκτικό στο σύνολό του.

Φοβερή ιδέα παρουσίασης εξοπλισμού…πάρα πολύ ωραίο παίξιμο…..φανταστικό video .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα το πρώτο πράγμα που μου πέρασε από το μυαλό (από το φιλμάρισμα, τα όργανα, το κοστούμι, τον "πρωταγωνιστή" που παίζει τα πάντα, κλπ) ήταν... άφησες μούσι βρε? ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μόλις το είδα το πρώτο πράγμα που μου πέρασε από το μυαλό (από το φιλμάρισμα, τα όργανα, το κοστούμι, τον "πρωταγωνιστή" που παίζει τα πάντα, κλπ) ήταν... άφησες μούσι βρε? ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ναι, η αλήθεια είναι ότι (θεωρητικά) θα μπορούσα να κάνω κάτι ανάλογο, από πλευράς ιδέας (ήταν στα σκαριά).

 

Τώρα μου έφυγε , διότι το είδα οπτικοποιημένο, είναι σαν να το έκανα. ;D ;D

 

Κάπως έτσι είχα νιώσει όταν άκουσα και το «diamonds and pearls»…θα μπορούσα να το είχα γράψει εγώ…με έβγαλε ο Prince από τη δύσκολη θέση. ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταπληκτική παρουσίαση εξοπλισμού! Ωραίο τυπάκι, ότι κάνει το κάνει με στυλ!  ;D

 

Αυτό ακριβώς.

Σου «ανοίγει» την όρεξη να παρατήσεις ό,τι κάνεις….(εγώ ας πούμε τώρα γράφω μια δήλωση επίσχεσης εργασίας  ;D ;D) και να αρχίσεις τα τζάμπαρ τζούμπαρ και τα κλαπατσίμπανα.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου