Προς το περιεχόμενο

top 5


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντε να μπει λιγο ταξη δω μεσα..

 

Βάλε και τα χέρια στη μέση για να δείξεις αποφασιστικότητα.

 

βαλε τα χερια σου στο παντελονι σου να δεις αν εχεις ακομα .....

 

Αυτο τον καιρό έχω βερμούδα.

 

οποτε λες,ειναι περιττο να ψαξεις...καπου επεσαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Kαι ολα αυτα θα γινονται ενω ακουτε ........

 

ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!

 

Φίλοι μου' date='

:D Το ιδρυτικό μέλος και κύριος συνθέτης των CASUS BELLI Πάνος Αρβανίτης σε ένα fret runnin (καθημερινή ρουτίνα),με εξοπλισμό και προετοιμασία της πλάκας.....έτσι για πάρτη μας....

 

http://s96.photobucket.com/albums/l192/bokos/?action=view¤t=guitareater.flv&refPage=&imgAnch=imgAnch1

 

APOLAYSTE TON :wink:[/quote']

 

Σωστά, εδώ γλύφουμε μόνο τους blueswire.

 

ΕΛα...να σε γλυψουμε και σενα..ανωμαλε....

 

Δοκίμασε καλύτερα σε κάποιο εξειδικευμένο φορουμ και μην παρενοχλείς τους άλλους με τις ομοφυλοφυλικές σου ορέξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια εχω δοκιμασει....

 

Πραγματικα αν νομιζεις οτι θα στραβωσω με τις παιδαριωδης ατακες σου...τα δαχτυλα σου κουραζεις.....και τον καρπο σου...και οχι τιποτα αλλο..αλλα σου χρειαζονται...με τοση μοναξια που εχεις..... :D :D :D

 

 

Φιλακια Fluffer :D :D :D :D :D

 

Σε αγαπαω.....

 

και με μια παραλλαγη γνωριμης ατακας....σου ψιθυριζω.,....

 

Αυνανισου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που κραυγάζεις σουπερφουνκ δείχνουν μία εμμονή στο στυλ που αναφέρει το 7, το δε 9 μάλλον παραπέμπει σε αυτόκλητο υπερασπιστή απροστάτευτων κορασίδων. Το δε 4 μπορεί να λυθεί αν ζητήσεις να εγκαταστήσουν σύστημα αυτόματου αρωματισμού στους κάδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γνωστό ότι σε φτιάχνει η σκέψη ανδρών που αυνανίζονται. Δοκίμασε να πας στο Βερολίνο να ζήσεις ελεύθερα τις φαντασιώσεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα παιδια εχω πεθανει στα γελια με αυτο το τοπικ...pixies εισαι ολα τα λεφτα! :lol: :lol: :lol:

φλιπερ γιατι δεν σηκωνεις ΠΟΤΕ ουτε ενα αστειο ρε γαμωτο και ΠΑΝΤΑ την λες σε ολους;κριμα γιατι δεν νομιζω να εισαι τοσο περιεργος οσο φαινεσαι απο τα γραπτα σου..φιλικα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φλιπερ γιατι δεν σηκωνεις ΠΟΤΕ ουτε ενα αστειο ρε γαμωτο και ΠΑΝΤΑ την λες σε ολους;κριμα γιατι δεν νομιζω να εισαι τοσο περιεργος οσο φαινεσαι απο τα γραπτα σου..φιλικα :wink:

 

Την εξήγηση την έδωσε παραπάνω η pixies:

 

οποτε λες' date='ειναι περιττο να ψαξεις...καπου επεσαν[/quote']

 

Όπως και να το κάνεις είναι δύσκολα τα πράγματα... :? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου