Προς το περιεχόμενο

top 5


pixies

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α' date=' πλάκα πλάκα ρε φίλε, δε μας λες και τη δική σου λίστα; Δεν έχεις απαντήσει παρά μόνο για να μας δουλέψεις και να μας πεις φλώρους. Λοιπόν υποθέτω η λίστα σου θα είναι κάπως έτσι:

 

1. Οι μαλάκες που δε με αφήνουν να κάνω ό,τι θέλω λες και δεν είμαι μόνος μου στον κόσμο.

2. Οι μαλάκες που στραβώνουν και με μουτζώνουν όταν οδηγώ αγωνιστικά.

3. Οι μαλάκες που όταν τους βρίζω τολμάνε να με βρίσουν κι εκείνοι.

4. Οι μαλάκες που τα παίρνουν όταν πετάω παντού σκουπίδια και κάνω την πόλη να βρωμάει (συνυπολογίζεται και το ότι δεν αλλάζω βερμούδα).

 

Και προφανώς οι χειρότεροι απ'όλους...... Οι ελεεινοί..... ΟΙ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟΙ:

 

5. ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΜΗ ΣΤΕΚΟΜΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ!!![/quote']

 

raving.gifraving.gifraving.gif

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλώ... δεν είναι σωστά τα αστεία με το επάγγελμα του άλλου... even Fluffers should make a living' date=' you know... :roll: :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Από τη μία κραυγάζεις για την ομοφοβία, από την άλλη προσπαθείς να κατηγορήσεις τους άλλους για ομοφυλοφυλία. Αυτό δείχνει ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι η κατάστασή σου δεν είναι φυσιολογική. Αλλά καλύτερα να απευθυνθείς σε έναν ψυχολόγο.

ναι βρε αμπραξας...ντροπη....

συνεχισε φλιπερ,ειναι δικαιωμα σου και δεν ειναι ντροπη!

και πανω απολα συνεχισε να γραφεις στο φορουμ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η δεύτερη φορά που αναφέρεσαι σε παν/κα μαθήματα. Αν έχεις την ψευδαίσθηση ότι έχεις κάνει πυρηνική φυσική επειδή άκουσες 5 λόγια για τον πυρήνα πλανάσαι οικτρά.

 

Α' date=' βλέπω κατάλαβες σε εκπληκτικό βαθμό το νόημα του επιχειρήματός μου ε;;; :lol: :lol: :lol:

 

Σωστά. Είναι παράλογο να μην έχουμε γνώμη για τα πάντα. Κι εγώ έχω κάνει πυρηνική φυσική, νομίζω αυτό με εξουσιοδοτεί να έχω βαρύνουσα άποψη για τον οπλισμό του Κινεζικού στρατού. ¶σε που άμα δεν είσαι γυναίκα δεν πρέπει να σε νοιάζει αν ο άλλος είναι βιαστής ξέρω γω.

 

Εσύ από το παραπάνω κατάλαβες ότι θέλω να σου την πω επειδή ΣΠΟΥΔΑΖΩ πυρηνική φυσική; Α και σωστά, το ότι έχω κάνει και 5-6 μαθήματα πυρηνικής φυσικής στο πανεπιστήμιο δεν πάει να πει ότι "έχω κάνει πυρηνική φυσική", γιατί αν πω κάτι τέτοιο θα είμαι πολύ ψώνιο. Σωστά λοιπόν, απλά έχω ακούσει 5 λόγια, μην αισθανθείς και κατώτερος. Ναι ναι, δε σκαμπάζω μία. Συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι απαντήσεις σου πηξειης είναι τυπικές μίας νευρωτικής γυναίκας: Όποιος δε συμφωνεί μαζί σου είναι μαλάκας και σίγουρα γκει και χωρίς μπαλάκια. Αυτό δεν αναιρεί το γεγονός ότι ο κόσμος δεν περιστρέφεται γύρω από μία πριγκηποπούλα που ονειρεύεται τεκνά καθώς τρέχει αλαφιασμένη στις κυλιόμενες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασα να σε δω αλλα δε με χαιρετησες' date='θυμασαι?

ησουν μπουκωμενος νομιζω...[/quote']

 

Παρακαλώ... δεν είναι σωστά τα αστεία με το επάγγελμα του άλλου... even Fluffers should make a living, you know... :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Από τη μία κραυγάζεις για την ομοφοβία, από την άλλη προσπαθείς να κατηγορήσεις τους άλλους για ομοφυλοφυλία. Αυτό δείχνει ότι καταλαβαίνεις και μόνος σου ότι η κατάστασή σου δεν είναι φυσιολογική. Αλλά καλύτερα να απευθυνθείς σε έναν ψυχολόγο.

 

Fluffer... ο yameth σου είχε ζητήσει να μη μου απαντάς απευθείας, όπως και σε μένα άλλωστε... και αυτό κάνω. Μην με προκαλείς λοιπόν, γιατί θα (ξανα)φας δικτυακό ξύλο.

 

Το ποιος είναι άρρωστος είναι τόσο πασιφανές που η δήλωσή σου μόνο ψυχαναλυτικό ενδιαφέρον μπορεί να έχει...

 

Φιλάκια Φλαφφερούλη. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ανοιξουμε ενα τοπικ να μας μαθει ο φλιπερ τη σχεση πυρηνα-κυλιομενες σκαλες με συνισταμενη την ταχυτητα του κοσμου(εστω χ) και την συχνοτητα(ψ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας ανοιξουμε ενα τοπικ να μας μαθει ο φλιπερ τη σχεση πυρηνα-κυλιομενες σκαλες με συνισταμενη την ταχυτητα του κοσμου(εστω χ) και την συχνοτητα(ψ)

 

Κοίτα, νομίζω η ιδιοσυγκρασία του φαίνεται και απ'το avatar, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε αμπραξας...ντροπη....

συνεχισε φλιπερ' date='ειναι δικαιωμα σου και δεν ειναι ντροπη!

και πανω απολα συνεχισε να γραφεις στο φορουμ!![/quote']

 

συμφωνώ κάθε φόρουμ χρειάζεται από έναν:

 

Clown.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα' date=' νομίζω η ιδιοσυγκρασία του φαίνεται και απ'το avatar, έτσι;[/quote']

 

Όχι, όχι... δεν κατάλαβες... αυτό είναι το ερωτικό του απωθημένο... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου