Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση Group


BlackScorpio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλος...από παλιά τα laptops...παίζουν με μπαταρία ;D ;D

Φίλως, και οι μπαταρίες τελειώνουν. Και καλά το επεσήμανε ο Τέρυ. Είπες PC; PC;;; Τίποτα δεν έχει μείνει όρθιο τελικά... ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στην περίπτωση που και η υπόλοιπη μπάντα δεν είναι ηλεκτρική (σου ξέφυγε αυτό, έτσι; ) υπάρχουν και αυτά....

apc-1500va-usb-serial-230v-smart-ups-sua1500i-1105-22-Chocobozz@19.jpg

μαζί με την μπαταρία του λαπτοπ.

Το κακό είναι ότι δεν μπορείς να το μπινελικώσεις το λαπτοπ.

Θα μπορούσατε να συνεργαστείτε.

Τουλάχιστον στα θέματα τέμπο συμφωνείτε  ;D ;D ;D  :P

Ναι; Βάλε μια ακουστική μπάντα να παίξει μαζί μου. Θα ρίξουμε πολύ γέλιο (μερικοί από εμάς). ;D

 

---------------

Και ναι, θα μπορούσαμε να συνεργαστούμε. Το τέμπο είναι σχετικό και εμείς το ξέρουμε!

 

(για άλλη μια φορά) του το πηδήξαμε το θέμα του ανθρώπου

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο δύσκολο είναι για κάποιον να βρεί ένα group που να του κάνει? Εσείς παίζετε? Πόσο καιρό κάνατε να βρείτε αυτό που ψάχνατε?

 

αστα να πανε,εχω βρει jazz μπασιστα και ψαχνω 4 μηνες για κιθαριστα(μεσω αγγελιων)..δεν λεω,μου εστειλαν διαφοροι αλλα το ποση ανευθυνοτητα κουβαλανε ορισμενοι δεν λεγεται..εκει που ενθουσιαζεσαι και λες ''επιτελους,τον βρηκα'',σου πεταει κατι του στυλ ''δεν ξερω αν θα εχω χρονο''(?)(τοτε ρε φιλε γιατι εκδηλωνεις ενδιαφερον) ή το χειροτερο ξαφνικα εξαφανιζεται,και σε ξενερωνει..τι να κανουμε,υπομονη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αστα να πανε,εχω βρει jazz μπασιστα και ψαχνω 4 μηνες για κιθαριστα(μεσω αγγελιων)..

Πάντως λάθος μπορεί να κάνω αλλά σα να φαίνεται ότι ψάχνεις μπάντα και όχι μόνο κιθαρίστα.....  :-\

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

αστα να πανε,εχω βρει jazz μπασιστα και ψαχνω 4 μηνες για κιθαριστα(μεσω αγγελιων)..δεν λεω,μου εστειλαν διαφοροι αλλα το ποση ανευθυνοτητα κουβαλανε ορισμενοι δεν λεγεται..εκει που ενθουσιαζεσαι και λες ''επιτελους,τον βρηκα'',σου πεταει κατι του στυλ ''δεν ξερω αν θα εχω χρονο''(?)(τοτε ρε φιλε γιατι εκδηλωνεις ενδιαφερον) ή το χειροτερο ξαφνικα εξαφανιζεται,και σε ξενερωνει..τι να κανουμε,υπομονη..

 

Χμμμ... οι αναζητήσεις συνεργατών μέσω των αγγελιών είναι Τζόκερ  ;D

 

Και ως είθισται δεν σου κάθεται  ;D ;D ;D

 

 

Λόγο παιξιμάτων, χαρακτήρων κλπ, γενικά είναι δύσκολο να βγάλεις άκρη με τις αγγελίες.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε διαβάζω τόση ώρα, και βλέπω ότι έχουμε αρκετά κοινα(δεν θέλω να σε θίξω), εκτός του ότι μου ρίχνεις 2-3 χρονάκια.. αν είσαι Θεσσαλονίκη, στείλε μου ένα πμ να τα πούμε

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκει που ενθουσιαζεσαι και λες ''επιτελους,τον βρηκα'',σου πεταει κατι του στυλ ''δεν ξερω αν θα εχω χρονο''(?)(τοτε ρε φιλε γιατι εκδηλωνεις ενδιαφερον)

 

Υπάρχει το ενδεχόμενο αυτός να μην ενθουσιάστηκε όσο εσύ...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου