Προς το περιεχόμενο

At home with Joe Bonamassa


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγω να δεις νοικοκυροπαιδο που ειμαι :-*.....αλλο βεβαια αν τα δικα μου δωματια ειναι αδεια αφου δεν εχω να βαλω τιποτα σε σειρα ;D ;D ;D ;D

 

Ωραιος ο Joe :o

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγω να δεις νοικοκυροπαιδο που ειμαι :-*.....αλλο βεβαια αν τα δικα μου δωματια ειναι αδεια αφου δεν εχω να βαλω τιποτα σε σειρα ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου ένα παράξενο πράγμα με αυτόν τον Μποναμάσα. Είναι εξωφρενικός παίχτης, τραγουδάει ωραία και έχει γράψει και μερικά πολύ καλά τραγούδια. Δε μου κάνει κλικ με τίποτα όμως, όσο κι αν το προσπάθησα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου ένα παράξενο πράγμα με αυτόν τον Μποναμάσα. Είναι εξωφρενικός παίχτης, τραγουδάει ωραία και έχει γράψει και μερικά πολύ καλά τραγούδια. Δε μου κάνει κλικ με τίποτα όμως, όσο κι αν το προσπάθησα.

 

Αυτό που έχω να πώ είναι ότι ο Joe έχει μία ιδαίτερη χροιά στη φωνή του. Και δεν ταιριάζει σε όλα τα τραγούδια που έχει πει. Εγώ νομίζω ότι δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμα στο παίξιμό του γι αυτό δεν αρέσει και σε όλους. :)

In a world of magnets and miracles

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μου ένα παράξενο πράγμα με αυτόν τον Μποναμάσα. Είναι εξωφρενικός παίχτης, τραγουδάει ωραία και έχει γράψει και μερικά πολύ καλά τραγούδια. Δε μου κάνει κλικ με τίποτα όμως, όσο κι αν το προσπάθησα.

νομιζω πασχει απο ιματζ...ειναι σαν να βλεπεις εναν του κατηχητικου να βριζει χριστοπαναγιες!!!Απλα δεν το χει...(κ δεν εννοω το ταλεντο)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

νομιζω πασχει απο ιματζ...ειναι σαν να βλεπεις εναν του κατηχητικου να βριζει χριστοπαναγιες!!!Απλα δεν το χει...(κ δεν εννοω το ταλεντο)

 

Έχει βελτιώσει πάρα πολύ το image του….και τα attitude και την εμφάνιση του….και μόνο για αυτό μου είναι εξαιρετικά συμπαθής.  ;D ;D ;D

 

παράδειγμα:

 

Νομίζω ότι η παρέα με τον Glenn Hughes του έκανα καλό.... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου