Προς το περιεχόμενο

Αγορα κλειδιων για ηλεκτρικη κιθαρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια

Εδω και δυο χρονια εχω μια ESP LTD EC-1000 και απο την στιγμη που την αγορασα το κλειδι της G μου κανει πολλα περιεργα με αποτελεσμα η χορδη να ξεκουρδιζετε με το παραμικρο.Οσες φορες την εχω παει για σεταρισμα ο ανθρωπος που την φτιαχνει προσπαθει να το ανοιξει να δει τι εχει αλλα δεν τα καταφερνει γιατι μαλλον εχει σκουριασει τελειως μεσα.Ετσι επειδη δεν αντεχω αλλο αυτο το πραγμα αποφασισα να αγορασω ενα αλλο σετ και να τα αλλαξω.Γι αυτο επειδη δεν ξερω και πολλα θα ηθελα μερικες προτασεις ποια μαρκα ποιο μοντελο κτλ και να εχει μια φυσιολογικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης κατι που ξεχασα να αναφερω ειναι το οτι επειδη παιζω κυριως metal χρεαιζεται πολλες φορες να ξεκουρδισω.Δεν ξερω αμα παιζει ρολο αλλα το αναφερω για καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα grover που σου προτεινε ο funkysoul ειναι αυτα που χρησημοποιουνται κατα κορον απο μεταλαδες στις κιθαρες τους για αυτο ακριβως το λογο (οτι κουρδιζουν διαφορετικα πολυ συχνα)

 

@funky - δωσε πληροφοριες για την συγκεκριμενη σελιδα - με ενδιαφερει.....

Τελωνεια,χωρα προελευσης,ποιοτητα κ.τ.λ.

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία τα grover κλειδιά και πραγματικά λειτουργούν όπως πρέπει. Παρήγγειλα κι εγώ ένα σετάκι για μια epi special και τα αναμένω. Από τελωνεία US, δε μου έχει τύχει χρέωση για τέτοια πακετάκια, ακόμη και για μεγαλύτερα πακέτα όπως τρέμολο με όλα τα παρελκόμενα ή set από strat pickguards.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία τα grover κλειδιά και πραγματικά λειτουργούν όπως πρέπει. Παρήγγειλα κι εγώ ένα σετάκι για μια epi special και τα αναμένω. Από τελωνεία US, δε μου έχει τύχει χρέωση για τέτοια πακετάκια, ακόμη και για μεγαλύτερα πακέτα όπως τρέμολο με όλα τα παρελκόμενα ή set από strat pickguards.

 

 

Αν μιλας συγκεκριμενα για την παραπανω σελιδα τοτε να πω πως αν οντως ειναι απο Αμερικη τοτε τα μεγαλα πακετα ειναι λιγο ρισκο (σωματα,μπρατσα κτλ) για τελωνειο

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.τιποτε νεο τα γνωστα.του λες να μη γραψει πανω απο 100 ευρω η $ στο κουτι(λεμε τωρα αν φτασεις ως εκει) και παρε αφοβα.εχω παρει 3-4 φορες καμια 20αρια μερες να ερθουν

χωρα προελευσης κινα και μαλλον πολλα και κατασκευης εκει οποτε ειναι σαν πρωτο χερι

ποιοτητα η γνωστη για τα γνωστα πραματα πχ wilkinson.grover κτλ

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου