Προς το περιεχόμενο

γνώμες για τον warhead


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα στο forum! έπεσα επάνω σε έναν φίλο μου ο οποιος μου πουλάει τον warhead με τις 2 καμπίνες του dime (μια 4X12 v30 και μια 2X15) σε τρελή τιμή έχω ακούσει σε διαφορα forums άσχημα λόγια για το κεφάλι! το έχει κανεις? το έχει ακούσει κανεις?? a και δεν μιλάμε για τον x2 αλλα τον παλιό, αυτών p ανοίγει από το πίσω μέρος! ευχαριστώ εκ τον προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κάνω είδη αλλα θέλω να ακούσω και περισσότερες γνώμες, και επειδή μιλάμε για 2 καμπίνες φυσικά και δεν μπορώ να τον πάρω στο σπίτι, οποτε ότι ακούω είναι στο studio! απλά δεν είμαι και τόσο έμπειρος για να ξέρω τα αδύνατα σημεία του η κάτι άλλο! επειδής αυτό που βλέπω και κάνω είναι το if sounds good is good αλλα όταν μιλάμε για 1400 λίρες τότε θέλω να το ψάξω και λίγο παραπάνω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κάνω είδη αλλα θέλω να ακούσω και περισσότερες γνώμες, και επειδή μιλάμε για 2 καμπίνες φυσικά και δεν μπορώ να τον πάρω στο σπίτι, οποτε ότι ακούω είναι στο studio! απλά δεν είμαι και τόσο έμπειρος για να ξέρω τα αδύνατα σημεία του η κάτι άλλο! επειδής αυτό που βλέπω και κάνω είναι το if sounds good is good αλλα όταν μιλάμε για 1400 λίρες τότε θέλω να το ψάξω και λίγο παραπάνω!!

Αν δεν κανω λαθος,με τεραστια γραμματα το αν,νομιζω πως στο νοιζ πουλιοταν ενας warhead περιπου στο 1/3 της τιμης που λες!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανεις λάθος αλλα αν λέμε τον ειδιό ήταν το 2008 (ήμουν φαντάρος και τον χάζευα) και επίσης μένω αγγλία! a και στην τιμή είναι και 2 καμπίνες εκτος από το κεφάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομουν να πω καμια καφριλα, αλλα ειπα αστο... ;D ;D ;D

 

Με 3 λεξεις:

ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ

 

Με παραπανω λεξεις:

1. Υπαρχουν καλυτερες επιλογες και στην Ελλαδα και στο εξωτερικο. Ελα σε 6 μηνες - 1 χρονο που θα ειμαστε εντελως φτωχοι να δεις τι τιμες θα βρεις.

2. Δεν θες Ελλαδα/ δεν μπορεις? παω πασο.. Αλλα θες να αγορασεις εναν ενισχυτη που οπως εγραψες δεν εχεις διαβασει καλα λογια?

3. Προσωπικα δεν πιστευω οτι αξιζει τα λεφτα που σου ζηταει ο φιλος σου.

4. Το να παρεις και τις δυο καμπινες μαλλον ειναι στα αρνητικα και οχι στα θετικα.

 

 

καλημερα!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανεις λάθος αλλα αν λέμε τον ειδιό ήταν το 2008 (ήμουν φαντάρος και τον χάζευα) και επίσης μένω αγγλία! a και στην τιμή είναι και 2 καμπίνες εκτος από το κεφάλι

αυτο που σου λεω εγω ηταν πριν 2 μηνες στις αγγελιες...δε σου λεω να το παρεις απο δω,αλλα να παρεις μια ιδεα για το ποσο κυκλοφορει μεταχ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου