Προς το περιεχόμενο

wall hanger


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρήστο, πιθανότατα να το γνωρίζεις ήδη, αλλά αν κάποια κιθάρα σου είναι φινιρισμένη με νίτρο υπάρχει πιθανότητα αντίδρασης με κάποιο από τα αφρώδη υλικά που χρησιμοποιούνται στα σταντ. Στα σταντ του εμπορίου θα δεις κάποια που αναφέρουν ότι είναι "nitro safe".

Σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη αλλα ναι το ξερω ηδη

 

Ενα μικρο tip......

 

Επειδη φτιαχνω και μονος μου stands για κιθαρες/μπασα εχω να προτεινω κατι σε οσους ενδιαφερονται

 

Σε ολες μου τις βασεις που ακουμπα ο λαιμος τυλιγω ενα μικρο κομματι επιδεσμο βαμβακερο  ;)

Ποτε μα ποτε δεν εχω συναντησει προβλημα με αυτη την επενδυση και εχει δοκιμαστει και σε συνθηκες ανω του επιτρεπτου οριου θερμοκρασιας.

 

Οποτε το ιδιο σκοπευω να κανω και με αυτες που θελω να βαλω τωρα (wall tool hangers)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραιος! Ευχαριστω πολυ για το tip, δεν το γνωριζα αυτο!

Εχω κανει και εγω παλιοτερα ενα σταντ 7 θεσεων απο χαλκοσωληνα, αλλα χρησιμοποιησα ενα κοινο αφρωδες υλικο γιατι δεν εχω κιθαρες με νιτρο. Θα δοκιμασω αυτο με τον επιδεσμο γιατι φαινεται οτι θα ειναι και πιο ανθεκτικο. Η φθηνη επενδυση που εβαλα εχει γινει ηδη κομματια  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις κοιτούσα κι εγώ αυτές εδώ και λίγες μέρες αλλά είχα κάποιες αμφιβολίες γιατί όσο να'ναι πολύ φθηνές τις δίνει. Τις χρησιμοποιείς καιρό; Παραγγέλνουμε άφοβα δηλαδή;

 

περίπου 1,5-2 χρόνια...μέχρι στιγμής δεν έχω κάποιο πρόβλημα...

πάρε άφοβα...αν και θα δεις οτι ο τύπος έχει πουλήσει εκατοντάδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω Κυριακο  :D

Αν και απότι βλεπω στις τιμες λογω βρετανικης λιρας παει ψηλα σε σχεση με τις κανονικες βασεις  ??? ??? ???

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου