Προς το περιεχόμενο

Lidl πέντε σετ χορδές 10 ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά καιρούς έχουν ακουστεί διάφορα για τα Lidl πχ η περίπτωση με το ελληνικό παρθένο ελαιόλαδο απ τη Κρήτη ,που δεν ήταν τόσο παρθένο και δεν ήταν και τόσο ελληνικό ,αλλά δεν μπορείς να τους κατηγορήσεις κιόλας εκ ολοκλήρου .

Γενικά για κάποιον που ενδιαφέρεται να κάνει κάποια στοχευμένη και ''έξυπνη'' αγορά η Lidl προσφέρει κάποια προιόντα σε εξευτελιστικές τιμές .

Προσωπικά χρόνια τώρα ,αγοράζω παπούτσια και μποτάκια τρέκινγκ. Με 21 ευρώ τα μποτάκια και 19 τα παπούτσια ,δεν βρίσκεις στη πιάτσα τπτ καλύτερο ,με ανατομικό ,πάτο και σένιες σόλες . Μου κρατάνε ακριβώς ένα χρόνο ,οκ γιατί όχι?

Επίσης αν ποτέ τύχει παρακολουθήστε το κακό χαμό που γίνεται σε φόρουμ ορειβατών για τα αντίστοιχα ορειβατικά πριόντα της Lidl τα οποία σπανίως ΄φέρνει η εταιρεία στην ελλάδα ,μιλάμε για μπότες με αδιάβροχη μεμβράνη γκορντούρα κλπ σε εξευτελιστικές τιμές . Μέχρι και επιστολές διαμαρτυρίας έχουν αποστείλει γιατί δεν τα εισάγουν και στην Ελλάδα .

Για τις χορδές ,δεν ξέρω ,αν θάναι καλές ,αλλά αν τα διαμετρήματα μου έκαναν ,θα τις δοκίμαζα . Δηλαδή όταν αγοράζω τις επώνυμες με 7-8 Ε το σετ που φτιάχνονται στο Μεξικό είμαι πιο σίγουρος επειδή το κουτί γράφει ένα όνομα και έχει τη φάτσα κάποιου διάσημου επάνω ?

Αποκλείεται να έχουν ζητήσει μια φασονιά στο ίδιο εργοστάσιο του επώνυμου προιόντος? Ας δοκιμάσει κάποιος κι ας μας πει ,πριν πάμε να παραγγείλουμε απ τον Θωμά ένα σκασμό χορδές για δωρεάν αποστολή  ;D ;D

 

ΥΓ έχω μετοχές στη Lidl  ,τους πουλάω τελεμέ και μου δίνουν χορδές  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

-Ευκολόπαιχτη κιθάρα με επεξεργασία υψηλής ποιότητας– πάνω πλευρά από ερυθρελάτη με απανωτές στρώσεις και νάιλον χορδές

-Πάτος και πλευρές από ξύλο φλαμουριάς, ταστιέρα από ξύλο σφένδαμου, τάστα από πολυτελές αργυρόχαλκο

 

 

παίζει ακόμη, δεν ξεκουρδίζει (σε σύγκριση με του jumbo που έγινε προσάναμα)    8) 8) 8) 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

ΥΓ έχω μετοχές στη Lidl  ,τους πουλάω τελεμέ και μου δίνουν χορδές  ;D ;D ;D

 

Κυρ μέτοχε δεν τους λες να φέρουν και μπάσου- γιατί μας έχουν τσακίσει τα 25αρια και τα 30αρια  :)

 

 

ΥΓ: Βρε μπας και εορτάζεις σήμερα;  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυρ μέτοχε δεν τους λες να φέρουν και μπάσου- γιατί μας έχουν τσακίσει τα 25αρια και τα 30αρια  :)

 

 

ΥΓ: Βρε μπας και εορτάζεις σήμερα;  ;)

 

Εουρτάζου ολίγον ,τάνκ γιου για τις ευκές και θα προωθήσω το αίτημά σου εις την Λιδλ γιατί είσι σένιο παλουκάρι και τιμάς τα ξσύλα που κρατάς  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εουρτάζου ολίγον ,τάνκ γιου για τις ευκές και θα προωθήσω το αίτημά σου εις την Λιδλ γιατί είσι σένιο παλουκάρι και τιμάς τα ξσύλα που κρατάς  ;D ;D ;D

 

;D ;D

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα ένα πακέτο και ... ??? ??? ;D όταν είδα τι είχε μέσα...τις μουφοχορδές του Θωμά!! στην τελευταία φώτο στα αριστερά είναι πακετάκι από Θωμά παλιό.

100_3260.thumb.JPG.cc8187687ec9a349165be026b728900c.JPG

100_3261.thumb.JPG.cbe8e9cf009d5823bec37beb40f3bbd4.JPG

100_3262.thumb.JPG.1b4d472cd147ba473c5c893f40528c16.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αγόρασα ένα πακέτο και ... ??? ??? ;D όταν είδα τι είχε μέσα...τις μουφοχορδές του Θωμά!! στην τελευταία φώτο στα αριστερά είναι πακετάκι από Θωμά παλιό.

Λέτε να φέρει και πεταλάκια τώρα? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα για ακουστική χτές απο το Lidl.Η πρώτη μου επαφή με απογούτεθσε.Μάπα το καρπούζι.Είναι και coated παναθεμά τους! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δε καταλάβατε ... Είναι χορδές για να κόβεις φέτα ... κασέρι, μελίχλωρο, κεφαλογραβιέρα, γι'αυτό και οι "παράξενες" εφεδρικές ...

Αυτές είναι:

GR_75423_11_b.jpg

 

 

 

  Μακρά διάρκεια ζωής, χάρη στην αντιδιαβρωτική επίστρωση

   Α) 5 σετ (περιλ. εφεδρική χορδή D)

   Β) 5 σετ (περιλ. εφεδρική χορδή G)

   Γ) 5 σετ (περιλ. εφεδρική χορδή D)

   35 χορδές ανά σετ

 

;D ;D ;D για τι επίστρωση μιλάμε ακριβώς,έχω αρχίσει να ανησυχώ..

 

Έχει και άλλα μουσικά πράγματα.

 

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=25425

 

Υ.Γ.Πουλάω καινούργια φυσαρμόνικα 30 ευρώ και δώρο δίνω μια φλογέρα σοπράνο,

γιατί έχω μεγάλη καρδιά.

Επικοινωνία μέσω pm.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

τις ξαναφέρνουν από αύριο, κατά την γνώμη μου, της ηλεκτρικής οι ρενέιμεντ του θωμά είναι πολύ καλύτερες σε ποιότητα από τις κινέζικες από ebay του 1,50 ευρώ με logo "fender" κτλ.

 

http://www.lidl-hellas.gr/cps/rde/SID-E2A73D09-C0EC3684/www_lidl_gr/hs.xsl/oi-prosfores-mas.htm?id=77

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου