Προς το περιεχόμενο

Gretsch Brooklyn και Meinl Byzance - Δώρο γενεθλίων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα ένα mail το πρωί και έλεγε... αποστολέας Gretsch! Το αναγνώσκω και τα μάτια μου θωρούν το εξής... Μετά απο κλήρωση σε όσους φίλους είχαν γενέθλια 21-11 έχετε κερδίσει ένα σετ Brooklyn... Το ίδιο mail ήρθε και απο τη Meinl. Δίνω στον εαυτό μου 2 σφαλιάρες να συνέλθω και βλέπω τη γυναίκα απο πάνω μου να φωνάζει "ξύπνα ζώον, το κεφάλι μου δεν είναι crash"... Φτούυυυ!

 

Μόνο και μόνο επειδή είναι θειά σου Harris θα κάνω τη καρδιά μου πέτρα και θα της τα αγοράσω... Μόνο σε συμήδ' όμως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ένα mail το πρωί και έλεγε... αποστολέας Gretsch! Το αναγνώσκω και τα μάτια μου θωρούν το εξής... Μετά απο κλήρωση σε όσους φίλους είχαν γενέθλια 21-11 έχετε κερδίσει ένα σετ Brooklyn... Το ίδιο mail ήρθε και απο τη Meinl. Δίνω στον εαυτό μου 2 σφαλιάρες να συνέλθω και βλέπω τη γυναίκα απο πάνω μου να φωνάζει "ξύπνα ζώον, το κεφάλι μου δεν είναι crash"... Φτούυυυ!

;D

 

 

Μόνο και μόνο επειδή είναι θειά σου Harris θα κάνω τη καρδιά μου πέτρα και θα της τα αγοράσω... Μόνο σε συμήδ' όμως....

Άιντε, κομμάτια να γίνει. Θα τη βολέψει κιόλας, γιατί έχει κάτι σέσσια να κάνει, και ο παραγωγός θέλει οπωσδήποτε μπίρτς γιατί είναι - λέει - στουντιακά (το ότι ο παραγωγός είναι ο Μάρτιν Μπίρτς, το βρίσκω ύποπτo...).

 

 

Άλλο: Για όποιον - γκρετσάκια και μη - δεν τα έχει δει, τα παρακάτω βίντεα είναι πολύ ενδιαφέροντα:

 

 

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου