Προς το περιεχόμενο

Eλλαδάαααααραααα!!!!!!


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

... Ποιος μπορεί να πει οτι οι Έλληνες den είναι βιολογικά ανώτερα όντα....

 

ΕΓΩ 8)

 

Καθε μέρα μας βλέπω και μας "θαυμάζω", ασε που τέτοιες λογικές άλλου λαου οδηγησαν κάποτε στην πεινα τους παπούδες σου...

 

Μυαλό δεν βάλαμε και μάλλον ούτε που πρόκειται... Τόση ανωτερότητα!!!!

 

Φαντάσου λέει να νικήσουμε και δεύτερη φορά τους Αμερικάνους!!! Μετά θα φωνάζουμε "Γεια σας πελάτες..." :D :D :D

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα ρε cos_dr κατουρα και λιγο...

ειμαι περιφανος που ειμαι ελληνας φυσικα

 

ολα καλα αλλα δεν μπορω να ακουω διαχορισμους του στυλ "οι ελληνες ειναι ανωτεροι ολων των αλλων λαων, και οτι ειμαστε διανοουμενοι και οτι αλλη βλακεια κατεβενει στο κεφαλη του καθενα...

 

ελλαδαρα και παλυ ΟΕΟ ΟΕΟ ΟΕΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Ποιος μπορεί να πει οτι οι Έλληνες den είναι βιολογικά ανώτερα όντα....

 

ΕΓΩ 8)

 

Καθε μέρα μας βλέπω και μας "θαυμάζω"' date=' ασε που τέτοιες λογικές άλλου λαου οδηγησαν κάποτε στην πεινα τους παπούδες σου...

 

Μυαλό δεν βάλαμε και μάλλον ούτε που πρόκειται... Τόση ανωτερότητα!!!!

 

Φαντάσου λέει να νικήσουμε και δεύτερη φορά τους Αμερικάνους!!! Μετά θα φωνάζουμε "Γεια σας πελάτες..." :D :D :D[/quote']

 

Παιδες...ο σουρεαλιστικος τροπος με τον οποιο ο cos dr εξεφρασε τον ενθουσιασμο του δεν ειναι νομιζω οτι θετει ζητηματα τα οποια αρχιζετε να αναλυετε...Σιγουρα δεν ηταν αυτος ο σκοπος...

Ας μην δινουμε υπερμετρη σημασια..... :D :D στο καθε τι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Ποιος μπορεί να πει οτι οι Έλληνες den είναι βιολογικά ανώτερα όντα....

 

ΕΓΩ 8)

 

Καθε μέρα μας βλέπω και μας "θαυμάζω"' date=' ασε που τέτοιες λογικές άλλου λαου οδηγησαν κάποτε στην πεινα τους παπούδες σου...

 

Μυαλό δεν βάλαμε και μάλλον ούτε που πρόκειται... Τόση ανωτερότητα!!!!

 

Φαντάσου λέει να νικήσουμε και δεύτερη φορά τους Αμερικάνους!!! Μετά θα φωνάζουμε "Γεια σας πελάτες..." :D :D :D[/quote']

 

Παιδες...ο σουρεαλιστικος τροπος με τον οποιο ο cos dr εξεφρασε τον ενθουσιασμο του δεν ειναι νομιζω οτι θετει ζητηματα τα οποια αρχιζετε να αναλυετε...Σιγουρα δεν ηταν αυτος ο σκοπος...

Ας μην δινουμε υπερμετρη σημασια..... :D :D

 

 

μαλλον εχεις το μεγαλυτερο δικιο απολους !!!

 

ΟΕΟ ΟΕΟ ΟΕΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οκ ενας αγωνας ειναι δεν κερδισαμε κανενα πολεμο...αυτο ειναι το ωραιο του παχνιδιου οτι δεν ξερεις απο την αρχη τι θα γινει...παντως σιγουρα η ελληνες δεν ειναι ανωτεροι βιολογικα απο κανενα αλλα ουτε και κατωτεροι οπως πολλοι θελουν να κανουν ακομα και εμας να πιστεψουμε...τα παιδια απο την εθνικη εδειξαν τι γινεται με ΠΟΛΛΗ δουλεια και αυτοσυγκεντρωση σε ενα στοχο αυτο ειναι ολο ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο... 8)

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οκ ενας αγωνας ειναι δεν κερδισαμε κανενα πολεμο...αυτο ειναι το ωραιο του παχνιδιου οτι δεν ξερεις απο την αρχη τι θα γινει...παντως σιγουρα η ελληνες δεν ειναι ανωτεροι βιολογικα απο κανενα αλλα ουτε και κατωτεροι οπως πολλοι θελουν να κανουν ακομα και εμας να πιστεψουμε...τα παιδια απο την εθνικη εδειξαν τι γινεται με ΠΟΛΛΗ δουλεια και αυτοσυγκεντρωση σε ενα στοχο αυτο ειναι ολο ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο... 8)

 

 

sostos!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, είναι χαρακτηριστικός ο σουρεαλισμός στα post μου, έπρεπε να το ξέρουν τα νεώτερα μέλη - φίλοι, αλλά δεν είναι υποχρεωμένοι!

 

Ως ο ανώτερος βιολογικά εν ζωή Έλλην, τους συγχωρώ!!!

 

:lol: :lol: :lol:

 

(Είμαι) :!: :!:

 

 

Είναι αδύνατο να χαλαρώρω και ούτως ή άλλως κατουρώ όπου νοιώσω την ανάγκη , γιατί εόμαι άνθρωπος μαι μια ιδιαίτερη λάμψη

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου