Προς το περιεχόμενο

Stillborn guitar cover


BillTrantos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ορίστε μια προσπάθεια που έκανα πάνω στο συγκεκριμένο κομμάτι των Black Label Society.Δεν είναι και το καλύτερο που έχω ακούσει,οπότε θέλω πολύ να διαβάσω τις παρατηρήσεις και τα σχόλιά σας!!Συγχωρέστε με που το ανεβάζω με εξωτερικό link αλλά δεν το χωράει το site!! http://soundcloud.com/billtrantos/stillborn

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ωραίος Bill εχεις πετύχει ηχάρα !

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου!Είναι από Guitar Rig 4 και στο solo έπαιξα με το Cry Baby 535Q.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο Μπιλ πολύ καλή η προσπάθειά σου!  :)

Ο ήχος ήταν αρκετά καλός (γιατί όμως δεν έπαιξες με τον Blackstar να τον ακούσουμε κιόλας  ;) ).

Τα ρυθμικά μέρη μου άρεσαν, ήταν σφιχτά με ωραίο palm muting.

To σόλο όμως φίλε...δεν μου άρεσε και πολύ. Δεν πατούσες σωστά και στα πιο γρήγορα μέρη έγινε λίγο πανικός. Πάντως πιστεύω ότι μπορείς να το καταφέρεις με περισσότερη προπόνηση.  ;)

 

Και πάλι μπράβο!

Keep on rockin' and practising!!!  :D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο Μπιλ πολύ καλή η προσπάθειά σου!  :)

Ο ήχος ήταν αρκετά καλός (γιατί όμως δεν έπαιξες με τον Blackstar να τον ακούσουμε κιόλας  ;) ).

Τα ρυθμικά μέρη μου άρεσαν, ήταν σφιχτά με ωραίο palm muting.

To σόλο όμως φίλε...δεν μου άρεσε και πολύ. Δεν πατούσες σωστά και στα πιο γρήγορα μέρη έγινε λίγο πανικός. Πάντως πιστεύω ότι μπορείς να το καταφέρεις με περισσότερη προπόνηση.  ;)

 

Και πάλι μπράβο!

Keep on rockin' and practising!!!  :D 8)

Η αλήθεια είναι ότι δεν πήγε καλά το solo,απλά ήθελα να δοκιμάσω το κομμάτι γιατί ήταν η πρώτη φορά που ηχογράφησα high gain κιθάρες.Σ'ευχαριστώ πολύ για τα σχόλιά σου,θα τα έχω κατά νου όταν προσπαθήσω εκ νέου!!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου