Προς το περιεχόμενο

zoom G7.1ut


ratman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά θέλω να τ συνδέσω στο πσ κ δεν μπορώ, είναι ενός φίλου μου και τ ψάχνω λίγο... δεν έχω cd τ χρειάζεται ? κ αν ναι από που μπορώ να τ κατεβάσω ? ενώ τ βάζω στο πσ κ μ λέει πως συνδέετε και μετά δεν κάνει τπτ  ???

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά θέλω να τ συνδέσω στο πσ κ δεν μπορώ, είναι ενός φίλου μου και τ ψάχνω λίγο... δεν έχω cd τ χρειάζεται ? κ αν ναι από που μπορώ να τ κατεβάσω ? ενώ τ βάζω στο πσ κ μ λέει πως συνδέετε και μετά δεν κάνει τπτ  ???

 

 

ελάτε ρε παιδιά μια βοήθεια !!!!!!!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπούμαστε αλλά τo customer support του Noiz λειτουργεί 9.00 με 17.00, μόνο τις καθημερινές.

(Γράφεις διακεκομμένα ελληνικά και θες και απάντηση μέσα σε μια ώρα Κυριακή πρωί; Σοβαρέψου ;) )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπούμαστε αλλά τo customer support του Noiz λειτουργεί 9.00 με 17.00, μόνο τις καθημερινές.

 

 

έχεις δίκιο αλλά είμαι πολύ ανυπόμονος να δω τ κάνει αυτό τ μαραφέτι νιώσε με ρε αδελφέ  :) μιας και δεν έχω εμπειρία σε τέτοια συστήματα .....έχω την ανυπομονησία να μάθω

 

 

(Γράφεις διακεκομμένα ελληνικά και θες και απάντηση μέσα σε μια ώρα Κυριακή πρωί; Σοβαρέψου ;) )

 

αυτό δεν τ πολυκατάλαβα  ??? !! .... την κυριακή είναι όλοι σπίτι όσοι έχουν δουλειά και έχουν τ εβδομαδιαίο ριλαχ  :D

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν τ πολυκατάλαβα  ??? !! .... την κυριακή είναι όλοι σπίτι όσοι έχουν δουλειά και έχουν τ εβδομαδιαίο ριλαχ  :D

Απλά επειδή ήταν χθες Σάββατο και οι περισσότεροι είχαν έξοδο, μπορεί σήμερα να ξεκουράζονται μέχρι αργά.  ;)

 

Σε παρακαλώ όμως μην γράφεις διακεκομμένα γιατί είναι πολύ κουραστικό στο διάβασμα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά χθες βγήκαν και ακόμα δε στρώθηκαν μπροστά στον υπολογιστή.

Δώσε χρόνο στον λαό.

 

όταν λέτε διακεκομμένα τη εννοείτε ρε παιδιά !!!! δεν καταλαβαίνω !!!! 

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν λέτε διακεκομμένα τη εννοείτε ρε παιδιά !!!! δεν καταλαβαίνω !!!! 

Που γράφεις τ κ μ λέτε.

Είναι σπαστικό και αν το σκεφτείς γλυτώνεις 1 γράμμα, έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά θέλω να τ συνδέσω στο πσ κ δεν μπορώ, είναι ενός φίλου μου και τ ψάχνω λίγο... δεν έχω cd τ χρειάζεται ? κ αν ναι από που μπορώ να τ κατεβάσω ? ενώ τ βάζω στο πσ κ μ λέει πως συνδέετε και μετά δεν κάνει τπτ  ???

Αυτές τις κομμένες λέξεις εννοούμε.  ;)

 

Έδιτ: Με πρόλαβε ο ΠΑΟΚιτο.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που γράφεις τ κ μ λέτε.

Είναι σπαστικό και αν το σκεφτείς γλυτώνεις 1 γράμμα, έλεος

 

 

κατάλαβα συγνώμη ρε παιδιά δεν το ξανακάνω... αν μπορείτε βοηθήστεμε και εμένα τον άμοιρο επίδοξο μουσικό ....

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου