Προς το περιεχόμενο

Το κομμάτι μου για το LEDITION DIVINE CONTEST 2


Randime

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Devil Randime (Ledition Divine contest No2)

 

Σορρυ για κάποια λαθη ή ''sloppy'' parts. Mια φορά όπως ήταν το γράψαμε...

 

Αφιερώνω το σολο στη μητέρα μου που περνάει πολλά αυτό το καιρό...

 

 

www.facebook.com.devilrandime

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Randime αυτή την φορά μπορεί να έπεξες καλά πράματα(τεχνικά κτλ)τα λάθη τα βάζω στην άκρη εξάλου όλοι κάνουμε λάθη,αλλά δεν με άγγιξε και πολύ.

 

Είναι ένα σπιντάτο κομμάτι όπως και το σόλο σου,περίμενα ένα ανέβασμα αλλά δεν μπόρεσα να το πάρω.

 

Πάντα φιλικά.

 

Καλή δύναμη και στην μητέρα σου και σε σένα και να σας πάνε όλα καλά χωρίς πολύ ταλαιπωρία

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Randime αυτή την φορά μπορεί να έπεξες καλά πράματα(τεχνικά κτλ)τα λάθη τα βάζω στην άκρη εξάλου όλοι κάνουμε λάθη,αλλά δεν με άγγιξε και πολύ.

 

Είναι ένα σπιντάτο κομμάτι όπως και το σόλο σου,περίμενα ένα ανέβασμα αλλά δεν μπόρεσα να το πάρω.

 

Πάντα φιλικά.

 

Καλή δύναμη και στην μητέρα σου και σε σένα και να σας πάνε όλα καλά χωρίς πολύ ταλαιπωρία

 

Καλα απο λαθη δε με νοιαζει ιδιαιτερα, καλα το ακούω εγώ σε γενικες γραμμές για live recording. ΕΝτελως κρύος το έγραψα άλλωστε.

 

Thanx για τις ευχες :) To εκτιμώ. Νά 'σαι καλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απο λαθη δε με νοιαζει ιδιαιτερα,

 

Τα λάθη για την ώρα μην τα υπολγίζεις,εννοείται πως πρέπει να τα συμαζεύεις  για να βγει σωστό,το θέμα είναι πως μου φαίνεται λίγο ωμό,μπορεί με το ίδιο παίξιμο με άλλη διάθεση όμως να ακουστεί τελείως διαφορετηκό.

 

Μπορεί να σε μπερδεύω λίγο αλλά θέλω να πω πως το στυλ όλου του τραγουδιού είναι για σπίντα το σόλο σαν τεχνική είναι και αυτό αλλά του λείπει κάτι που θα τον κάνει τον άλλο να του σηκωθεί η τρίχα.

 

Για να σου δώσω να καταλάβεις μόλις ξεκίνησε το κομάτι μου ήρθε στο μυαλό αυτό

 

 

Και (μιας και γνωρίσαμε τις ικανότητές σου) είπα ωραία θα γουστάρουμε,ο ρυθμός του τραγουδιού,το έχει το παίξιμό σου το έχει,το "συναίσθημα" δεν το πολυέχει μπορεί.

 

Μπορεί να γίνομαι άδικος αλλά προσωπικά αυτό μου φαίνεται ότι του λείπει.επίσης μπορεί και πάλι να γίνομαι άδικος λόγο του ήχου.

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, δεν είχες καλό ήχο και το σόλο σου δεν καθόταν μέσα στο κομμάτι όπως έπρεπε λόγω του ήχου και της έντασης.

 

Επίσης, καλό θα είναι να κοιτάξεις λίγο τα "μελωδικά" περάσματα γιατί δεν ακούγονταν πολύ όμορφα και από την άλλη τα φλασιάρικα μέρη δεν είχαν αρκετό "flash". Το χέρι πάνω από το μανίκι είναι λίγο παιδικό και απλώς χειροτέρευε την γενική εικόνα.

 

Επίσης, γιατί παίζεις οχτάχορδη αν δεν παίζεις στις πάνω χορδές;

 

Καλή συνέχεια.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, δεν είχες καλό ήχο και το σόλο σου δεν καθόταν μέσα στο κομμάτι όπως έπρεπε λόγω του ήχου και της έντασης.

 

Επίσης, καλό θα είναι να κοιτάξεις λίγο τα "μελωδικά" περάσματα γιατί δεν ακούγονταν πολύ όμορφα και από την άλλη τα φλασιάρικα μέρη δεν είχαν αρκετό "flash". Το χέρι πάνω από το μανίκι είναι λίγο παιδικό και απλώς χειροτέρευε την γενική εικόνα.

 

Επίσης, γιατί παίζεις οχτάχορδη αν δεν παίζεις στις πάνω χορδές;

 

Καλή συνέχεια.

 

Δε κολλάει παντού η 7 και 8 χορδή για να τις βάζεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου