Προς το περιεχόμενο

RUSH xanadu live


6string

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την ξέρω τη μπάντα και δεν με ενθουσιάζει, όπως κι εσύ ξέρεις άλλες που δεν σε ενθουσιάζουν αλλά παθιάζουν εμένα...  Μην συμπεραίνεις πως όσοι δεν τους θαυμάζουν απλά δεν τους γνωρίζουν, και όταν τους γνωρίσουν θα δουν το φως και θα ξετρελαθούν... Το βίντεο που έβαλες παραπάνω με άφησε αδιάφορο...τι να κάνουμε...  ;D

 

δεν διαφωνω για αυτο που λες αλλα καλο θα ηταν εφοσον δεν τους γουσταρεις να μην χανεις το χρονο σου με κατι που εγω καραγουσταρω και θελω να το δειξω μπας και γουσταρει κ κανενας αλλος που δεν το γνωριζει.κανε κατι πιο σημαντικο φιλε μου απο το να ασχολεισαι με κατι που σε αφηνει αδιαφορο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου ψιλοάρεσε για αρχή είναι κάτι το διαφορετηκό αλλά και βασισμένο με τις κλασσικές ροκ μπάντες,η φωνή να ήταν λίγο καλύτερη

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν διαφωνω για αυτο που λες αλλα καλο θα ηταν εφοσον δεν τους γουσταρεις να μην χανεις το χρονο σου με κατι που εγω καραγουσταρω και θελω να το δειξω μπας και γουσταρει κ κανενας αλλος που δεν το γνωριζει.κανε κατι πιο σημαντικο φιλε μου απο το να ασχολεισαι με κατι που σε αφηνει αδιαφορο....

 

Όταν τους βάζεις δίπλα σε Ιερά Τέρατα, αυτό δεν με αφήνει αδιάφορο, να είσαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν τους βάζεις δίπλα σε Ιερά Τέρατα, αυτό δεν με αφήνει αδιάφορο, να είσαι σίγουρος.

Μα το ειπες και μονος σου!!ειναι καθαρα θεμα γουστου..οποτε ασε τα μεγαθηρια για μενα να ειναι καποια και για σενα καποια αλλα...δεν ειμαστε εδω για να κανουμε μαθηματα διαπαιδαγωγησεις αλλα να ακουμε μουσικη..οποιον τον ενδιαφερει το εκαστοτε θεμα συμμετεχει..δεν προσπαθει να ιντριγκαρει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, αφού συμμετέχω, με ενδιαφέρει το θέμα, τι δεν καταλαβαίνεις;

 

Το εξοργιστικό όμως είναι πως

 

...ειναι μπαντα μεγαθηριο και στο ελλαδισταν ακομα να παρουμε χαμπαρι...

 

Το ελληνικό ροκ κοινό αποτελείται από άσχετους, πάει τελείωσε!  >:(

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, αφού συμμετέχω, με ενδιαφέρει το θέμα, τι δεν καταλαβαίνεις;

 

Το εξοργιστικό όμως είναι πως

 

Το ελληνικό ροκ κοινό αποτελείται από άσχετους, πάει τελείωσε!   >:(

 

;D

 

φιλε εαν εξοργιζεσαι πηγαινε για υπνο γιατι αν κατσεις και αλλο στο τελος θα σπασουν τα νευρα σου....

δεν μιλησα για τους οπαδους τις ροκ στην ελλαδα απαραιτητα..μιλησα και ανεφερα την ελλαδα ελλαδισταν για την νοοτροπια των μμε και καποιων κολλημενων που πλασαρουν ολο τα ιδια κ τα ιδια...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Rush είναι πάντως τεράστια μπάντα σε παγκόσμιο επίπεδο με σημαντικότατες πωλήσεις. Στην Ελλάδα - και ίσως στην Ευρώπη - τους έχουμε περάσει λίγο στην απέξω.

Το 2013 μπαίνουν και στο RnR Hall of Fame αν σημαίνει κάτι αυτό...

(Σημειωτέον ότι εγώ δεν ήμουν ποτέ φανατικός καθότι όχι ιδιαίτερα prog τύπος...)

 

Αυτο το ποστ ειναι απιστευτο. ;D

Δεν ειμαι ακομα σιγουρος αν καποιος κανει πλακα ή οχι...

 

Γιατί φίλος; Δεν τους βρίσκεις ενδιαφέροντες εσύ, τώρα που τους έμαθες;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα και ανεφερα την ελλαδα ελλαδισταν για την νοοτροπια των μμε και καποιων κολλημενων που πλασαρουν ολο τα ιδια κ τα ιδια...!

 

Ναι ε;

 

Πάλι καλά που

 

δεν ειμαστε εδω για να κανουμε μαθηματα διαπαιδαγωγησεις

 

Έχεις πολλά να μάθεις σχετικά με το σεβασμό στο γούστο του άλλου, δυστυχώς.

 

Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δώσουμε έμφαση στο video κι ας αφήσουμε κατά μέρος τις συγκρίσεις.  :)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου