Προς το περιεχόμενο

Surfing with the Alien


hyperpanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και από ότι φαίνεται με τα ούφο (πολιτικούς  :P) έτσι όπως μας έκαναν,  θα ασχολούμαστε και την καινούργια χρονιά, ορίστε  και το ανάλογο τραγουδάκι  ;)

Σχόλια όπως πάντα απαραίτητα και καλοδεχούμενα  :)

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία  :)

Surfing_With_The_Alien_cover_by_hyperpanos.mp3

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μόλις το άκουσα και τρελάθηκα φίλε Πάνο!!Πάρα πολύ ωραίος ήχος,κοντά στο original και τρομερό feel σε ό,τι έπαιζες!Πολύ θα ήθελα να δω ένα δικό σου solo,αλλά αυτό είναι καθαρά δική μου προτίμηση,έτσι κι αλλιώς έπαιξες πάρα πολύ πιστά το original solo!Συγχαρητήρια λοιπόν και πάντα τέτοια και καλύτερα!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερό!!! μόλις έχω πάρει ενα crybaby κ λέω να το μάθω λιγο (και το κομμάτι κ το πετάλι)!

Σε ευχαριστώ  :)

Ασχολήσου όσο περισσότερο μπορείς με το wah και θα σε αποζημιώσει  ;)

 

Μόλις το άκουσα και τρελάθηκα φίλε Πάνο!!Πάρα πολύ ωραίος ήχος,κοντά στο original και τρομερό feel σε ό,τι έπαιζες!Πολύ θα ήθελα να δω ένα δικό σου solo,αλλά αυτό είναι καθαρά δική μου προτίμηση,έτσι κι αλλιώς έπαιξες πάρα πολύ πιστά το original solo!Συγχαρητήρια λοιπόν και πάντα τέτοια και καλύτερα!

Να είσαι καλά, σε ευχαριστώ  :)

Ψάξε σε πιο παλιά που έχω ανεβάσει και έχω και δικά μου σόλο, σε backing track βέβαια τα πιο πολλά, αλλά έχει  ;)

 

 

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταποδιδουμε τις ευχες Πανο!

Σουπερ ειναι,μου φαινεται απ τα καλυτερα σου!

Κατι δινει την εντυπωση οτι ειναι λιιιγο πιο ψηλα κουρδισμενη η κιθαρα σε σχεση με το μπακιν,ισως καποιο εφε-ισως να φταιει το ιδιο το τρακ-αλλα μπορει να ναι και το μυαλο μου.

Τι να λεει ομως,ειπαμε σουπερ εισαι! 8)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταποδιδουμε τις ευχες Πανο!

Σουπερ ειναι,μου φαινεται απ τα καλυτερα σου!

Κατι δινει την εντυπωση οτι ειναι λιιιγο πιο ψηλα κουρδισμενη η κιθαρα σε σχεση με το μπακιν,ισως καποιο εφε-ισως να φταιει το ιδιο το τρακ-αλλα μπορει να ναι και το μυαλο μου.

Τι να λεει ομως,ειπαμε σουπερ εισαι! 8)

 

 

Σε ευχαριστώ φίλε  :)

Ίσως να είναι το chorus  ???

Καλή χρονιά  :)

 

Μπράβο ρε Πάνο, αν και πια δεν περιμένω κάτι λιγότερο από σένα.

Χρόνια πολλά.

Να είσαι καλά φίλε και καλή χρονιά  :)

 

 

  Mπράβο Πάνο! Σούπερ! Α, και Χρόνια πολλά...τελικά δεν βρεθήκαμε ακόμα ...  :-\

Σε ευχαριστώ Γιάννη και θα βρεθούμε, στο υπόσχομαι  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι δινει την εντυπωση οτι ειναι λιιιγο πιο ψηλα κουρδισμενη η κιθαρα σε σχεση με το μπακιν,ισως καποιο εφε-ισως να φταιει το ιδιο το τρακ-αλλα μπορει να ναι και το μυαλο μου.

;)

Έτσι κι αλλιώς είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει από 'σένα, άψογο πάιξιμο, φράσεις όλες μέσα στο χρόνο, μπράβο.

Χρόνια πολλά!

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

;)

Έτσι κι αλλιώς είναι ότι καλύτερο έχω ακούσει από 'σένα, άψογο πάιξιμο, φράσεις όλες μέσα στο χρόνο, μπράβο.

Χρόνια πολλά!

Σε ευχαριστώ πολύ Νέστορα  :)

Σου εύχομαι χρόνια πολλά με υγεία  :)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου