Προς το περιεχόμενο

Το αβαείο του VAI


kbasilis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Μία από τις πιο καλές του(που θεωρώ εγώ) στιγμές

 

Όντως καταπληκτική εμφάνιση,πολύ μεστή,χωρίς τις άπειρες φανφάρες του Vai.Πάντως η γνώμη μου είναι ότι αν δεν είσαι έστω και λίγο νάρκισσος δε μπορείς να βγεις να παίξεις σε σκηνή και να κάνεις την καριέρα του Vai κιόλας.Πρέπει να γουστάρεις να σε βλέπει ο κόσμος και να νιώθεις ξεχωριστός είτε στο λένε,είτε όχι. ;)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όντως καταπληκτική εμφάνιση,πολύ μεστή,χωρίς τις άπειρες φανφάρες του Vai.Πάντως η γνώμη μου είναι ότι αν δεν είσαι έστω και λίγο νάρκισσος δε μπορείς να βγεις να παίξεις σε σκηνή και να κάνεις την καριέρα του Vai κιόλας.Πρέπει να γουστάρεις να σε βλέπει ο κόσμος και να νιώθεις ξεχωριστός είτε στο λένε,είτε όχι. ;)

 

Όντως χρειάζεται κάτι τέτοιο αλλά ταυτόχρονα χρειάζεται και μια "σεμνότητα" Δηλ δεν είσαι εσύ και κανένας άλλος,υπάρχουνε εκατοντάδες καλύτεροι κιθαρίστες οι οποίοι δεν είναι διάσημοι.

 

Παν μέτρο άριστο  :)

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Όντως χρειάζεται κάτι τέτοιο αλλά ταυτόχρονα χρειάζεται και μια "σεμνότητα" Δηλ δεν είσαι εσύ και κανένας άλλος,υπάρχουνε εκατοντάδες καλύτεροι κιθαρίστες οι οποίοι δεν είναι διάσημοι.

 

Παν μέτρο άριστο  :)

Δε διαφωνώ καθόλου μαζί σου συνονόματε!! ;D Απλά είναι λίγο λογικό μετά από τόσες επιτυχίες και τέτοια αναγνωρισιμότητα να την έχει δει αλλιώς.Εξάλλου,μπορεί να υπάρχουν εκατοντάδες καλύτεροι κιθαρίστες από εκείνον,αλλά το ότι είναι ακόμα άγνωστοι κάτι λέει για μένα!  :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα δεν με πειράζει να είναι κάποιος ψώνιο.

Μια χαρά είναι…και γουστάρω.

 

Απλά με τον Βάι συμβαίνει κάτι που συμβαίνει σπάνια , και το έχω ξανασυναντήσει μόνο στον  Ψωμιάδη (τον τ. Νομάρχη).

 

Μιλάει για τον εαυτό του, σε τρίτο πρόσωπο…  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα δεν με πειράζει να είναι κάποιος ψώνιο.

Μια χαρά είναι…και γουστάρω.

 

Απλά με τον Βάι συμβαίνει κάτι που συμβαίνει σπάνια , και το έχω ξανασυναντήσει μόνο στον  Ψωμιάδη (τον τ. Νομάρχη).

 

Μιλάει για τον εαυτό του, σε τρίτο πρόσωπο…  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Και ο Ιούλιος Καίσαρας! :P Βασικά παίζει να το κάνει αυτό και ο Malmsteen... (μεγάλη αδυναμία μου by the way) ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ γιατί είδα έναν τύπο με ιδιαίτερη αίσθηση του χιούμορ και χωρίς αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

Θα τον χαρακτήριζα μέχρι και borderline ντροπαλό (για αυτό που είναι και αυτά που έχει δει)...

Με τον Yngwie δε, καμίιιια σχέση... Τι να πεις...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ γιατί είδα έναν τύπο με ιδιαίτερη αίσθηση του χιούμορ και χωρίς αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

Θα τον χαρακτήριζα μέχρι και borderline ντροπαλό (για αυτό που είναι και αυτά που έχει δει)...

Με τον Yngwie δε, καμίιιια σχέση... Τι να πεις...

Όντως έχει ιδιαίτερο χιούμορ,όπως και γούστο,αλλά δεν τον λες και ταπεινό.Ναι δεν είναι Yngwie,τον οποίο θαυμάζω απεριόριστα,αλλά ούτε και Rhoads,που τον κοιτούσαν και κοκκίνιζε!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ γιατί είδα έναν τύπο με ιδιαίτερη αίσθηση του χιούμορ και χωρίς αυτά που περιγράφετε, δεν ξέρω...

Θα τον χαρακτήριζα μέχρι και borderline ντροπαλό (για αυτό που είναι και αυτά που έχει δει)...

Με τον Yngwie δε, καμίιιια σχέση... Τι να πεις...

 

Το ότι κάνει χιούμορ  είναι σαφές.

Αλλά λέγε - λέγε (συνέχεια τα ίδια, ειδικά αυτό με τη χρήση του τρίτου προσώπου)…κάτι μου λέει ότι τα πιστεύει κιόλας σιγά -σιγα. ;D ;D ;D ;D

 

Δεν είναι κακό….απλά λέμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά με τον Βάι συμβαίνει κάτι που συμβαίνει σπάνια , και το έχω ξανασυναντήσει μόνο στον  Ψωμιάδη (τον τ. Νομάρχη).

 

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

Φοράει και ο vai παρόμοια μάσκα με του ζορό  ;D ;D ;D ;D

 

Δεν θέλω να τον κακοχαρακτηρίσω και διάφορα τέτοια απλά είναι κρίμα να έχεις κάνει τόσο μεγάλη πορεία και να σε μειώνει μια βλακειούλα γιατί φαίνεται και καλός τύπος.

 

Εξάλλου,μπορεί να υπάρχουν εκατοντάδες καλύτεροι κιθαρίστες από εκείνον,αλλά το ότι είναι ακόμα άγνωστοι κάτι λέει για μένα!  :)

 

Το κύκλωμα της μουσικής βιομηχανίας μπορεί να μην δείνει και ίσες ευκαιρίες,μην ξεχνάς πως ο vai ξεκίνησε δίπλα σε μεγάλα ονόματα και τον γνώρισαν οι εταιρείες δεν λέω πως δεν το άξιζε αλλά μετράει και αυτό για να προοθηθείς

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου