Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες για carvin dc400t


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα συμφορουμητες...εχω μια carvin dc400t(http://www.ultimate-guitar.com/reviews/electric_guitars/carvin/dc400t/index.html) και θελω να της αλλαξω τους μαγνητες ...ο προηγουμενος κατοχος ειχε πανω suhr ssv,ssv+ (πωλουνται)...παιζω μεταλ αλλα θελω και μερικα καθαρα (πιτα ολακερη κ σκυλος χορτατος σαν να λεμε) ...με ενδιαφερει η γεφυρα να εχει πολλα γκαζια (δεν με ενδιαφερουν ουτε στο ελαχιστο τα καθαρα εκει) και θελω ο μαγνητης του λαιμου να βοηθαει να παιζω σολο (δηλαδη να υπαρχει sustain) αλλα και για κομματια που εχουν πεντακαθαρη κιθαρα...προηγειται η γεφυρα...εχω δει μεχρι στιγμης κ απο βιντεακια κ απο κοντα διαφρους κ αυτοι που με εντυπωσιασαν περισσοτερο ειναι ο seymour duncan blackout (ahb 1 και ahb 2 ) και ο diMarzio dominion που παιζει ο Mark Morton των Lamb Of God που ειναι απ τις αγαπημενες μου μπαντες και θα ηθελα κατι κοντινο σε ηχο...απο ακουσματα γενικα μ αρεσουν οι children of bodom (ο signature του laiho δεν με εντυπωσιασε) ...arch enemy..αλλα οπως ειπα κ πιο γρηγορα κ οχι τοσο μεταλ οπως symphony x , dream theater , nevermore , malmsteen , paul gilbert ...ευχαριστω πολυ και καλη χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κοιταξει φιλε μου αλλα δεν με εχουν εντυπωσιασει...ειχε κ η προηγουμενη μου κιθαρα το active set 81/60 ..μαλλον προς seymour duncan με κοβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου