Προς το περιεχόμενο

My entry in MayonesDuncan Competition


gmoll

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε Gmoll εμένα μου άρεσε πολύ το σόλο σου.

Ωραίο παίξιμο, ήχος και πολύ ωραίες, μελωδικές φράσεις.

 

Μπράβο σου από μένα και καλή επιτυχία στο διαγωνισμό.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ όλα τα παιδιά,που μπαίνουν στην διαδικασία να ακούσουν το solo και να αφήσουν ένα σχόλιο.Σημαίνει πολλά για μένα,ειλικρινά...

Vac,hyperpanos να στε καλά! ;)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίσαι μελετημένος και καλός παίκτης αλλά η εκτέλεση πιο πολύ για άσκηση μου έμοιαζε παρά για εκτελεσμένη μουσικά σύνθεση. Της έλειπε μια βασική μελωδική γραμμή και επίσης της έλειπε το feeling που δίνει η πένα και το βιμπράτο (έκανες ενάμιση βιμπράτο και αυτό όχι πολύ καλό).

Αυτά, φιλικά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ray man,thanks που άκουσες το solo και στεναχωριέμαι που δεν σου άρεσε...

 

Όσον αφορά τα σχόλια σου για την μελωδική γραμμή:To intervalic μέρος στην αρχή,εξυπηρετεί κατ εμέ αυτό τον σκοπό.Φυσικά δεν εχώ αναπτύξει την ιδέα αυτή καθεαυτή στην συνέχεια,αλλά πάλι σκέψου οτι έχω 1' και 30" χρόνο για όλα.Σίγουρα πάντως θα μπορούσα να έχω ακολουθήσει μια τέτοια κατεύθυνση. ;)

 

Για το feeling δεν μπορώ να πώ πολλά,γιατί είναι κάτι τόσο προσωπικό που...Όπως και για το πόσες πένες και με ποιά ένταση χρειάζονται.Ίσως πάλι και να χρειάζομαι περισσότερο. 8)

 

Τώρα για το βιμπράτο,νομίζω οτι με αδικείς γιατί ,κάθε φράση μου βιμπράρεται.Όχι στον ίδιο βαθμό και όχι με την ίδια ένταση αλλά το βιμπράτο δεν είναι ένα και ο καθένας μας έχει διαφορετική ανάγκη όταν το χρησιμοποιεί.

 

Το "φιλικά" είναι περιττό γιατί δεν βρίσκω λόγο να είσαι εχθρικός...xaxaxxa.

Αποδέχομαι εξ αρχής την καλή σου διάθεση και μου φτάνει που αφιέρωσες χρόνο για να με ακούσεις.

 

Να σαι καλα man!

 

:)

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστό και καθαρό το παίξιμο σου,μπράβο...

Όσο για το περιβόητο feeling,μη μασάς.Θεμιτό και καλοδεχούμενο αλλά όλοι ξέρουμε πως δεν κατέχει περίοπτη θέση σε ένα κιθαριστικό διαγωνισμό. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποδέχομαι εξ αρχής την καλή σου διάθεση και μου φτάνει που αφιέρωσες χρόνο για να με ακούσεις.

Να σαι καλα man!

Δεν είναι όλοι τόσο δεκτικοί στην κριτική. ;) Κι εσύ νάσαι καλά και καλή επιτυχία.

Όσο για το περιβόητο feeling,μη μασάς.Θεμιτό και καλοδεχούμενο αλλά όλοι ξέρουμε πως δεν κατέχει περίοπτη θέση σε ένα κιθαριστικό διαγωνισμό. ;)

Αν θες απλώς να συμμετάσχεις όχι. Αν θες να κερδίσεις... ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου