Προς το περιεχόμενο

Jackson ή Bc Rich...... (αγορά κιθάρας)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το doremi έχει μεταφερθεί στους Αγ.Αναργύρους, δεν είναι στο κέντρο πλέον...

 

Πάντως, η εξυπηρέτηση στο doremi έχει μια φήμη...  ;D

Τουλάχιστον όταν πηγαίναμε στην Αθήνα. Τώρα μπορεί να έχουν αλλάξει οι υπάλληλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως, η εξυπηρέτηση στο doremi έχει μια φήμη...  ;D

Τουλάχιστον όταν πηγαίναμε στην Αθήνα. Τώρα μπορεί να έχουν αλλάξει οι υπάλληλοι.

 

Δυστυχώς είναι ακόμα οι ίδιοι υπάλληλοι.

Αλλά πιστεύω ότι αξίζει να πας να δεις μιας και οι Bc rich έχουν αρκετά καλή ποιότητα την οποία δεν θα συναντήσεις σε αντίστοιχα μοντέλα της Jackson. Στο παρελθόν κατείχα κιθάρες και απο τις δύο μάρκες και ήταν μακράάάάν καλύτερη η Bc rich.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έχω μια ερώτηση επειδή σε λίγο καιρό θα αρχίσω τα live με το συγκρότημα και θα χρειαστεί να πάρω μια κιθάρα ( αλλά και επειδή αυτή που έχω τελείωσαν τα ζουμιά της :P ) είμαι μεταξύ δύο εταιρειών της Bc Rich και της Jackson μιλάμε για Thrash Metal.... Εγώ μπορώ να διαθέσω γύρω στα 800 ευρώ. 1ον) Πια μοντέλα μου προτείνετε 2ον) πια τα μειονεκτήματα και τα πλεονεκτήματα και 3ον) αξίζει να πάρω μεταχειρισμένη κάποια από της δυο κιθάρες? 4ον) αξίζει να τις πάρω με floyd rose? (δεν παίζω τέλειο σόλο αλλά κάνω κάτι shred.

 

Σχήματα που θα ήθελα είναι explorer, V , και αυτό εδώ http://www.thomann.de/gr/bc_rich_nj_warlock_deluxe.htm

Αδερφε κατα καιρους παιζουνε αγγελιες οπου βρισκεις ατοφια bc rich (usa),

μην απορρίπτεις καποιο μεταχειρισμενο οργονο.Φυσικα εαν ειναι σε καλη κατασταση.

Οσο για το σχημα μην κολλας,παρε οτι σου αρεσει.Επαιξα πριν λιγες μερες με μια original jackson RR1 και νομιζα οτι ξαναπαιρναω εφηβεια.

 

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου