Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2013


Rene

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο S.A.G.A.P.O φιλως παιζει και ο καλυτερος μπασιστής του κοσμου αμα λαχει να πουμε... ;D

Μπορεί και του υπερπέραντος. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 198
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τραγικά πράγματα...

 

Ενταξει ρε συ,το μακρυτερο που εχει παει στη ζωη του ο κακομοιρης ειναι μεχρι το Καρπενησι...τωρα που θα παει στη Σουηδια θα δει πως ειναι και οι ΜΗ Τουρκαλβανικες χωρες... ;D και θα αλλαξει γνωμη...

 

Αν και ειδικα επειδη θα παει στην πιο πολιτισμενη απο τις πολιτισμενες δυτικες χωρες μπορει να παθει και κανα χοντρο σοκ και να τον τρεχουμε τον ανθρωπο και ειναι κριμα γιατι εχει τοσο ωραιο μουστακι... ;D

 

Επρεπε να ειχαν κερδισει οι Γερμανοι την προηγουμενη γιουροβιζιόν  και να τον ξεκινουσαμε απο κατι πιο familiar ,το Kreuzberg στο Βερολινο με 90% Τουρκικο πληθυσμο νομιζω θα του  επεφτε ελαφρυτερο... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο S.A.G.A.P.O φιλως παιζει και ο καλυτερος μπασιστής του κοσμου αμα λαχει να πουμε... ;D

Μια χαρα παιδι ειναι ο μπασιστας, :P αλλα το κομματι παραμενει "ολε"... 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ζήλεια θα σας φάει καλαμπόρτζοι μουσικοί του πληκτρολογίου.

 

ο Αγνάθωνας και οι Casa Nausea πάνε για χρυσό ρεεεεεε

 

Άσε που ο Αγνάθωνας ως άντρας ντερμπετέρης και καραμπουζουκλής θα λιώσει μερικές παγοκολώνες και θα αφήσει παρακαταθήκες δεξιά κι αριστερά (τα αποτελέσματα του χρόνου).

 

Ελλάδα Ντούσ Πουά

(ναι, ναι, πέντε με οχτώ κομμάτια, η μία ολικής, ναι έχουμε κουπόνι, όχι γλυκό φχαριστούμε)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μέρος μίας πιθανής επιτυχίας στη Eurovision είναι οι επισκέψεις που κάνουν οι συμμετέχοντες στα τηλεοπτικά στούντιο (και άλλες εκδηλώσεις) των λοιπών χωρών που συμμετέχουν στη διοργάνωση.

 

Εκεί είναι που ο Σάκης είχε λαμήσει, διότι το είχε δουλέψει πολύ καλά το συγκεκριμένο κομμάτι, με κύριο (αλλά όχι μοναδικό) όπλο το ότι είναι παιδαράς.

 

Τώρα... ο Αγάθωνας, είμαι βέβαιος ότι θα...αναστατώσει τα Ουκρανικά ΚΑΠΗ με το θεληματικό πηγούνι του... αλλά και αν αποτύχει είναι βέβαιο ότι οι φοιτητόφατσες της μπάντας θα προκαλέσουν αθέλητους οργασμούς σε τηλεπαρουσιάστριες...

 

Ειδικά όταν αρχίσουν και μιλάνε (ξεμέθυστοι ελπίζω, αλλά δεν είμαι και βέβαιος) πιστεύω ότι θα ψαρώσει πολύς κόσμος.

 

Ερώτηση προς Σαλονικιούς : η λέξη ΕΓΝΑΤΙΑ είναι υποχρεωτικό συστατικό ΚΑΘΕ τραγουδιού που γράφεται στο νομό Θεσσαλονίκης;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση προς Σαλονικιούς : η λέξη ΕΓΝΑΤΙΑ είναι υποχρεωτικό συστατικό ΚΑΘΕ τραγουδιού που γράφεται στο νομό Θεσσαλονίκης;

 

Φιλως η λεξη ΒΑΡΔΑΡΗΣ ειναι ακομα πιο υποχρεωτικη... ;D...πιο υποχρεωτικη και απο το "κοπελιά" των εντεχνων της δεκαετιας του 90 στην Αθηνα... ;D

 

Παντως ειναι και λιγο ΒΛΑΚΕΣ οι διοργανωτες,αν εστελναν την Παπαριζου που ειναι και ...ντοπια.. ;D,ειναι και παιδαρου,εχει και φωναρα...το χρυσο το ειχαμε για πλακα...

 

Αλλα που μυαλο...το εφαγε το ΔΝΤ... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...είναι βέβαιο ότι οι φοιτητόφατσες της μπάντας θα προκαλέσουν αθέλητους οργασμούς σε τηλεπαρουσιάστριες...

 

ωπα, κοψε κατι   ;D  ;D

 

Αυτο παντως με τα quilt (ή τελος παντων, τα quilt-οειδη φουστανακια) δεν το καταλαβα. Ειναι ελληνικο στοιχειο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλως η λεξη ΒΑΡΔΑΡΗΣ ειναι ακομα πιο υποχρεωτικη... ;D...πιο υποχρεωτικη και απο το "κοπελιά" των εντεχνων της δεκαετιας του 90 στην Αθηνα... ;D

 

Ένα μεγάλο μέρος μίας πιθανής επιτυχίας στη Eurovision είναι οι επισκέψεις που κάνουν οι συμμετέχοντες στα τηλεοπτικά στούντιο (και άλλες εκδηλώσεις) των λοιπών χωρών που συμμετέχουν στη διοργάνωση.

 

Εκεί είναι που ο Σάκης είχε λαμήσει, διότι το είχε δουλέψει πολύ καλά το συγκεκριμένο κομμάτι, με κύριο (αλλά όχι μοναδικό) όπλο το ότι είναι παιδαράς.

 

Τώρα... ο Αγάθωνας, είμαι βέβαιος ότι θα...αναστατώσει τα Ουκρανικά ΚΑΠΗ με το θεληματικό πηγούνι του... αλλά και αν αποτύχει είναι βέβαιο ότι οι φοιτητόφατσες της μπάντας θα προκαλέσουν αθέλητους οργασμούς σε τηλεπαρουσιάστριες...

 

Ειδικά όταν αρχίσουν και μιλάνε (ξεμέθυστοι ελπίζω, αλλά δεν είμαι και βέβαιος) πιστεύω ότι θα ψαρώσει πολύς κόσμος.

 

Ερώτηση προς Σαλονικιούς : η λέξη ΕΓΝΑΤΙΑ είναι υποχρεωτικό συστατικό ΚΑΘΕ τραγουδιού που γράφεται στο νομό Θεσσαλονίκης;

 

 

 

κακι-ό-τητες ! αντρουπή σας!

 

 

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωπα, κοψε κατι   ;D  ;D

 

Δεν ξέρω αν με δουλεύεις αλλά εγώ το έγραψα εννοώντας ότι πιο κοινότοπες φάτσες συμφοιτητή σε φροντιστήριο αγγλικών δεν έχω δει στη ζωή μου. Για να το πω πιο επαγγελματικά, αυτές οι φάτσες και ο τηλεοπτικός φακός, καλύτερα να μην είχαν συναντηθεί ποτέ.

 

Αντίθετα, το Ελενάκι, αν είχε πάει καπάκι ΑΜΕΣΩΣ μετά τη νίκη της, θα το είχε ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ στεγνά το κύπελο (με το Mambo). Αλλά τα διαπλεκόμενα επέλεξαν να στείλουμε την μις-Μιζέρια 3000 (τη Βίσση) οπότε νίκησαν οι (ομορφότεροι) τερατοειδείς.

 

:)

 

Υ.Γ. Αν δεν το έχετε καταλάβει, υποστηρίζω ότι θα κοπούμε από τον ημι-τελικό.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν με δουλεύεις αλλά εγώ το έγραψα εννοώντας ότι πιο κοινότοπες φάτσες συμφοιτητή σε φροντιστήριο αγγλικών δεν έχω δει στη ζωή μου. Για να το πω πιο επαγγελματικά, αυτές οι φάτσες και ο τηλεοπτικός φακός, καλύτερα να μην είχαν συναντηθεί ποτέ.

 

Αντίθετα, το Ελενάκι, αν είχε πάει καπάκι ΑΜΕΣΩΣ μετά τη νίκη της, θα το είχε ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ στεγνά το κύπελο (με το Mambo). Αλλά τα διαπλεκόμενα επέλεξαν να στείλουμε την μις-Μιζέρια 3000 (τη Βίσση) οπότε νίκησαν οι (ομορφότεροι) τερατοειδείς.

 

:)

 

Υ.Γ. Αν δεν το έχετε καταλάβει, υποστηρίζω ότι θα κοπούμε από τον ημι-τελικό.

 

 

 

Αα... ετσι πες. Νομιζα οτι το εννοουσες...  ;)

Μαζι σου all the way!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου